Anxietate ?

Anxietate
Intrebare postata de Marius cu 11 luni in urma

Buna ziua, nici nu stiu cum sa incep de cand eram mic eram foarte degajat tupesit fara nici-o emotie cand dintr o data m-au luat niste emoți, cand mi se spune sa merg intr un mall sau la o cafenea .. nu doresc sa merg ca, stiu ca am emoții eu nici nu pot manca in oras nu stiu de ce rare ori mananc… cand vad ca nu prea e aglumerat sau ceva de genu si apa daca nu am apa cu mine …. Doar cu apa mai pot rezista intr un mall sau la o cafenea sa oriunde mas duce si cand e treaba nici nu prea beau dar daca o stiu ca e acolo sunt linistit da tot nu scap de ele cum v am zis nu pot sa mananc ca imi vine sa elimin din gura saliva cand emotiile ajung la cote maxime daca ați putea sa ma ajutați va rog si va multumesc din suflet

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (3)

Psih. Stefania Budacu (acum 11 luni)

Buna ziua, adresati-va unui psihoterapeut specializat in psihoterapie cognitiv-comportamentala!

Cabinet Individual de Psihologie
Stefania Budacu Terapeut Logoped si Psihoterapeut (Psihoterapie CC) Telefon 0727733350
Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Marius (acum 11 luni)

Va multumesc pentru ca, v-ați facut timp sa imi raspundeți !!!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Psih. Stefania Budacu (acum 11 luni)

Toate cele bune!

Cabinet Individual de Psihologie
Stefania Budacu Terapeut Logoped si Psihoterapeut (Psihoterapie CC) Telefon 0727733350
Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: