Cauta afectiune/simptom/conditie medicala
Cere sfatul medicului
Cere sfatul
medicului
SfatulMedicului.ro Comunitate Streptococi, stafilococi si alte bacterii Am Aslo marit peste 2.000 ce este de făcut ?

Am Aslo marit peste 2.000 ce este de făcut ?

Membru anonim · acum 6 ani
Acum 3 ani am delistat ca am o răceală netratata la timp anume un streptococ beta si am urmat tratament cu moldamin câteva luni dupa injecție cu penicilina am luat tratament anul trecut nu am refăcut nici un set de analiza iar in august anul acesta mi a iesit 2.000 aslo si am probleme cu nasul când dorm si inspir pe nas simt cum mi se usucă ceva lângă omulet si se simte un miros urât. (Gen e mai mult o flegma dupa ce o trag gâtul il simt curat nu mai e acel gol de uscat când înghit)
Raspunde
Raspunsuri
Nu sunt raspunsuri inca. Fii primul care raspunde!
Raspunde la intrebare
Scrie raspunsul, apoi te autentifici rapid (sau iti faci cont) ca sa-l publici — textul nu se pierde.

Raspunsurile oferite prin intermediul site-ului sunt de natura educationala si informativa si nu pot fi considerate, in nici o situatie, ca fiind asimilate unor consultatii sau analize medicale de specialitate.

Datorita insusi modului in care functioneaza comunicatiile intermediate de internet, o consultatie medicala amanuntita nu este posibila, prin urmare, informatia medicala prezentata de site-ul nostru nu trebuie folosita ca alternativa a consultului medical realizat in persoana de un medic specialist.

SfatulMedicului.ro, precum si toti colaboratorii ale caror sfaturi sunt recepţionate prin sfatulmedicului.ro, nu pot fi considerati raspunzatori pentru nici un prejudiciu/pierdere de orice fel. Pentru a putea utiliza site-ul SfatulMedicului.ro trebuie sa fiti de acord cu Termenii si conditiile.

Ai si tu o intrebare?

Comunitatea Sfatul Medicului e pregatita sa raspunda, gratuit.

Urmareste Sfatul Medicului

Aboneaza-te la Newsletter