Un raspuns va rog:)

Neuropatii
Intrebare postata de gyna555 cu 11 ani in urma

As dori daca stiti cumva un test pentru evaluarea nervilor cranieni...nervii periferici,senzitivi..mentionez ca am facut electromiograma si electroencefalograma plus rmn ..rezultatele fiind bune...dar nu ma incurajeaza asta pentru ca eu tot ma simt ciudat si rau..slabiciune in musci confuzie spatio vizuala...dezechilibru...spasme musculare....ameteala....totul a inceput de la un drog pe care l-am fumat anul trecut..in fine...vreau doar sa stiu daca exista un test mai previzibil:)..am citit ceva de genul ca este un test pentru masurarea activitatii nervilor periferici dar cum se numeste:((..va rog sa-mi raspundeti daca stiti..multumesc frumos si multa sanatate!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (2)

Cabinet Lacrima Naturii (acum 11 ani)

Draga mea va recomand sa incercati un tratament alternativ recomandat, de catre un specialist.Rezultatele vor fi incredibile.Se poate si nu ve-ti fi dezamagita.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

vic.d (acum 11 ani)

cum te mai simti?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: