Tratament nou

Hepatita
Intrebare postata de DanBalint cu 8 ani in urma

Buna ziua,
ROG ADMIN SA PUBLICE URMATOARELE
Ma numesc Daniel si am fost gasit cu hepatita C in urma cu 2 ani. Prima miscare m-am facut vegetarian apoi am facut 6 luni tratament cu inter… dar fara rezultat. boala a revenit dupa doar 1 luna. Dupa aceasta am inceput sa ma interesez de ceva tratament si am cumparat SOFOSBUVIR pentru 3 luni din Egipt cu 1500 EURO apoi foarte important am cumparat SOFOSBUVIR+LEDIPASVIR din China pentru 3 luni la pret de aproximativ 5000 USD. Am facut tratamentul din China si astazi dupa 2 luni de la tratament sunt super bine [ transaminaze TGP=19 si viremie 0 ] . In data de 11 octombrie ma voi deplasa in China iar la intoarcere sper sa fac public si sa asigur pe toata lumea ca sursa este sigura ca toata lumea bolnava de hepatita C sa poata cumpara acest tratament care sper sa fie si mult mai ieftin. Rog pe toata lumea sa spere ca exista tratament dar nu se vrea sa fie adus in Romania. Sanatate si revin la sfarsitul lui Octombrie.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (1)

marria (acum 8 ani)

Dar pentru hepatita b nu functioneaza acest tratament te rog poate te interesezi pe acolo si contacteazama pe email cristeamarina17@ yahoo.com say pe Facebook ( ion cristea marina)

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: