Luci38

Hepatita
Intrebare postata de Maria Angela1 cu 15 ani in urma

Va rog sa ma ajutati macar cu un sfat sunt disperata...in aprilie am fost operata de colecist si am fost diagnosticata cu hep c. am incercat sa trec peste aceasta veste urmand toti pasii necesari obtinerii tratamentului adegvat dar.... mai nou am descoperit si faptul ca am si staza? biliara ......sunt disperata deoarece stiu ca aceasta esti o forma de ciroza biliara.... am un copil si as vrea sa stiu ce sanse am..... fac tratament cu ursofalk si nu ma simt deloc bine..... va rog din suflet orice e bine venit acum cand sunt in pragul nebuniei .... va multumesc

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (5)

andrei178 (acum 15 ani)

Mergi la un specialist in medicina naturista, sau scrie aici la "consulta medicul" si trimite la medicina alternativa. Conteaza mult sa nu te domine stresul, face mai rau decat boala in sine! Nu uita ca orice boala, dar orice boala este vindecabila daca gasesti tratamentul adecvat. Gandeste-te ca exista oameni care au scapat de metastaze! Eu stiu de un medicament bun pentru imunitate, se cheama Lactoferrin, dar tu trebuie sa iei numai ceea ce nu dauneaza ficatului. Sanatate multa!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

carmen610 (acum 15 ani)

cauta-ma pe [email protected], iti voi da cateva sfaturi bune.
multa sanatate!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Claudiu86 (acum 15 ani)

Luci nu este usor prin ce treci insa trebuie in primul rand sa treci peste acest soc pentru a putea gandii limpede Nu dezarma si mobilizeazate.Ai un copil si trebuie sa lupti.Eu ma numesc Cristina si sora mea are hepatita.In momentul in care am aflat acest lucru am simtit ca cerul cade pe mine.Am cautat peste tot informatii si m-am documentat ce putem face.In acest moment urmeaza tratamentul cu interferon si in paralel ca adjuvant face si tratament naturist.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

vlad26 (acum 15 ani)

Luci, intr-adevar e foarte important sa fii optimista si sa ai forta sa lupti cu boala. La spitalul Fundeni sunt cei mai buni specialisti care te pot ajuta in lupta cu ciroza biliara. Nu dispera si viseaza la momentele in care lucrurile vor reintra in normal.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

ana (acum 10 ani)

incearca ast: http://neclintit.com/2014/01/18/ceea-ce-medicii-nu-o-sa-va-spuna-niciodata-cauza-majoritatii-bolilor/

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: