Cancer pulmonar raspuns medic

Cancer
Intrebare postata de MaryVasi cu 12 ani in urma

De unde se poate cumpara TERCEVA?
fratele meu are cancer pulmonar, parintii mei au murit de cancer pulmonar , si sunt disperata.
Mai sunt si alte solutii pt vindecare?

Multumesc

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (19)

google (acum 12 ani)

c***a 30 tablete Tarceva 150 mg
7 Iul. 2011 | 227 vizitatori

c***a la jumatate de pret fata de farmacie, 30 tablete Tarceva neexpirabile.
Pret fix 4000 Ron.
Rog sa nu sune speculantii de medicamente; nu las din pret.
Telefon: 0747.022.440

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Pena (acum 12 ani)

Scrie pe Google ''''tarceva c***a'''' si gasesti oferte. Sanatate.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Dr. Cranta Ali MDr. Cranta Ali este un medic autorizat SFM (acum 12 ani)

Pentru a obtine medicamentul Tarceva, medicul oncolog trebuie sa faca un dosar cu documentele medicale care sa ateste diagnosticul si apoi sa fie depus la Casa de asigurari de sanatate din judetul/sectorul municipiului Bucuresti in care locuieste fratele dvs.

De asemenea, puteti cumpara si de pe internet dar este bine sa verificati valabilitatea produsului si sa nu cumparati foarte multe capsule deoarece este posibil s anu le tolereze.

De asemenea va recomand site-ul www.naturaplant.ro/forum/afectiuni pulonare, unde puteti afla opiniile altor pacienti cu aceasta boala.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Raspunde intrebarilor din grupul Cancer.

DORIN (acum 11 ani)

CUMPAR HUMIRA TARCEVA MABTHERA SPRYCEL SANDOSTATIN VELCADE HERCEPTIN, ROG SERIOZITATE 0730978536.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Graviola (acum 11 ani)

Sa incerci in timpul chimioterapiei si cateva luni dupa, suplimente alimentare care contin graviola, sau doar Graviola daca gasesti pe undeva. Nu stiu exact ce face el, dar cred ca e util.
Mai cititi si voi despre medicamentul asta si mai scrieti aici si pentru altii, eu am gasit numai informatii in limba engleza....

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

stefan (acum 10 ani)

Cumpar urgent velcade,tarceva,nexavar,mabthera,avastin,glivec,humira,enbrel,sandostatin lar, avolex,xeloda,etc.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

stefan (acum 10 ani)

contact [email protected]

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

MATEI (acum 10 ani)

CUMPAR VELCADE . TEL 0747462606 .

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

robert (acum 10 ani)

cumpar tarceva!!!rog seriozitate!!!0747.847.546

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

(acum 10 ani)

c***a un flacon desfacut de sutent 25, 30+10 pastile la un pret rezonabil, unei persoane care are nevoie de el.expira 2015

Notificarile raspunsului dezactivate
Seteaza notificarile pe email
Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

MATEI (acum 10 ani)

CUMPAR SANDOSTATIN LAR . TEL 0747462606.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

MATEI (acum 10 ani)

CUMPAR SANDOSTATIN LAR . TEL 0747462606.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Ema (acum 9 ani)

ATENTIE
Acest Rares Stefan - cu nume fals
este un Traficant de medicamente urmarit de politie in mai multe judete.
eu am avut de dat 2 declaratii din cauza lui din cauza tratamentului surorii mele
atat va spun ca nu vreau sa intru in detalii

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

ion (acum 9 ani)

Mai sa fie, intra in amanunte mai Ema, da mai multe detalii..Vezi ca exista sus cineva care te vede si te aude.Jura ca il sti pe Rares Stefan?Sa iti fie rusine traficant ordinar Si sa te vada Dumnezeu si sa te pedepseasca pt.ce faci.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

nicoleta (acum 9 ani)

hotul striga hotii !!!
ioane sau rares sau andrei ... tu vorbesti de cel de sus?
de cancer ai sa mori la cate blesteme ti-ai luat !!!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

ion marius (acum 8 ani)

CUMPAR TARCEVA . 0747462606.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Alin (acum 7 ani)

Cumpar TARCEVA 150
ofer pret maxim
ma deplasez oriunde in tara
multumesc

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

da0040732415726 (acum 7 ani)

Cine ma poate ajuta cu o cutie de 50 mg? Email [email protected] sau la nr de tel 0732415726. Va multumesc.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

da0040732415726 (acum 7 ani)

Cumpar urgent pentru fratele meu, rog seriozitate doar persoane din Bucuresti. Fara speculanti sau intermediari. Email ***@ adresa_web_filtrata

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: