Foliculita

Boli de piele
Intrebare postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma

Si eu ma confrunt cu aceeasi problema si nu stiu ce sa mai fac sa scap de ea . la mine foliculita se manifesta p fese este foarte inestetic si nu mai stiu ce tratament sa mai folosesc. daca stiti ceva va rog sa ma ajutati

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (6)

diana269104191 (acum 15 ani)

eu nu am stiut ce este si mam speriat si am facut o consultatie online si ptr ca nu sunt in tara si mia raspuns un medic sa-mi cumpar un unguent FUCIDIN.eu nu pot sa-ti spun cit de bun este ptr ca nu pot sal cumpar de aici ca nu stiu cum sal traduc.sper sa te ajute.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Monica177 (acum 15 ani)

da iti multumesc pt raspuns. azi mi-am cumparat fucidin crema si sper sa se imbunatateasca situatia dak dau semne de refacere o sa mai postez un mesaj

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

diana269104191 (acum 15 ani)

insanatosire grabnica,chiar te rog sa-mi scri daca te-a ajutat,eu deocamdata caut sa-l traduc si dupaceia sa-l caut in farmaci aici.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Monica177 (acum 15 ani)

am terminat tratamentul cu fucidin si pot sa spun k nu mai am nici un cos si acum imi tratez petele ramase cu efelidal de la favisan si sper k pana ajung sa port costumul de baie sa raman si fara petele lasatede aceasta nenorocita foliculita. sper sa reuseasca si la tine

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

diana269104191 (acum 15 ani)

da am reusit si eu sa [scap]de foliculita asta ca tare mam speriat. Gratie medicilor npstri din tara.salutare.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

MATEI ELENA (acum 13 ani)

TIMP DE 1 AN DE ZILE NU AM AVUT HABAR DE CE FEL DE BOALA DE PIELE SUFAR . ADEVARUL E CA IN FAZE AVANSATE FOLICULITA E JALNIKA. O TRATEZ SI LA ORA ACTUALA SI TOT NU SCAP DE EA ,RECIDIVEAZA MEREU.DACA ESTE VREUN MEDIC SAU VREO PERSOANA CARE STIE REMEDIUL ACESTEI BOLI VA ROG LASATI MES PE ID MEU ''''[email protected]'''' MULTUMESC ANTICIPAT.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: