Ce boala poate fi?Urgent!!!?

Ameteala
Intrebare postata de Utilizator11610804718 cu 3 ani in urma

De vreo 2 luni am stare de rau continuu cu diferite stări de rau.Asta după ce am avut o perioadă de stres continuu.Simptomele pe care le am sunt urmatoarele:ameteala(am avut o stare de amețeală timp de o zi intreaga doar cand mișcăm capul daca stăteam întinsă in pat si mișcăm capul ameteam dar fără alt simptom asta a fost un episod in rest am ameteli usoare)greata lipsa pieței de mancare,pierderi de echilibru palpitatii,lipsa de aer,atacuri de panica,frica de a rămâne singură ,plâng din nimic,stare de moleseala si simt cum s avea o stare de emoție continue să zic sa.Am fost diagnosticat acum 9 ani cu distonie neurovegetativa ,am mers la psiholog am luat tratament mi-a trecut.Acum unele simptome au reapărut.Ma simt ca o legumă,am un copil de 3 ani nu stiu ce sa fac am mers la medicul de familie mi.a dat magne B6 si vit C cu vit D3 timp de 10 zile zile dar nici o îmbunătățire până acum.Nu stiu ce sa mai fac .As face analize ,controale dar nu stiu unde sa ma duc de unde sa incep.Daca v ati confruntat cu așa ceva va rog din suflet ajutați ma.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (1)

Utilizator11610804718 (acum 3 ani)

Am uitat sa mentionez ca am probleme cu coloana vertebrală si cu vedere ,nu port ochelari.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: