Cura de slabire

Diete
Intrebare postata de anghelina135549 cu 15 ani in urma

Buna, de cateva zile am inceput cura de slabire.azi dimineata, dupa ce am alergat, am mancat oua cu cascaval, la amiazi am mancat o jumatate de covrig si la 5 am mancat 3 felii de paine cu margarina branza topita cu salata de cruditati, cam mult dar nu am mai rezistat de foame si pentru ca nu mananc dupa ora 6, am zis sa mananc un pic mai mult ca sa rezist pana ma culc. dupa ce am terminat de mancat, am baut o gura de apa si m-a luat dintr-o data raul, si am varsat tot.oare din ce cauza?am exagerat cu mancarea? va mltumesc

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (4)

anghelina135549 (acum 15 ani)

buna, de cateva zile am inceput cura de slabire.azi dimineata, dupa ce am alergat, am mancat oua cu cascaval, la amiazi am mancat o jumatate de covrig si la 5 am mancat 3 felii de paine cu margarina branza topita cu salata de cruditati, cam mult dar nu am mai rezistat de foame si pentru ca nu mananc dupa ora 6, am zis sa mananc un pic mai mult ca sa rezist pana ma culc. dupa ce am terminat de mancat, am baut o gura de apa si m-a luat dintr-o data raul, si am varsat tot.oare din ce cauza?am exagerat cu mancarea? va mltumesc

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

alina12136591 (acum 14 ani)

Buna!
dak vrei chiar sa slabesti iti tb foarte multa vointa.
Eu tin cura d slabire hai sa iti spun cum fac eu:-dimineata o rosie,un castravete,2 felii de parizer de curcan sau crenvusti de pui,un ou cateodata.-la pranz o ciorba de piept de pui,carne de curcan sau pulpe dezosate,ciorba de spanac,ciorba da loboda,ciorba de stevie,ciorba de perisoare din carne de curcan,ciorba de varza,ciorba de rosii,etc.-seara o salata dar cu ulei d masline.dupa ora 6 nu mai mananc decat fructe.dak intre aceste mese mi s face foame mananc fructe adik mere,citrice sau iaurt degresat sau un pahar d lapte.am slabit intr-o luna 8 kg.
In plus mi-am luat d la tv am facut comanda d un aparat d slabit Velform sauna massage si am slabit numai in 6 zile 4 cm in talie.eu zic k merita sa incerci cura aceasta care ti-am dat-o e d la medicul meu.bafta multa!!!!!!!!!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

maria7181 (acum 10 ani)

Pastile de slabit -
http://track.buythermacuts.ro/product/ThermaCuts/?uid=2484&sid=746&pid=115&bid=adc***aec
Am inceput sa iau Thermacuts acum 2 luni de zile, si am slabit deja 16 kilograme.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

sandel (acum 13 ani)

pentru toate persoanele care vor sa slabeasca am o reteta extraordinar de simpla si la indemina oricui….6 dimineatza alergat cel putin 1 km,urmat de un dush fierbinte cu o aspirina…seara alergare cel putin 1 km ,dush fierbinte cu o aspirina si o partida sanatoasa de sex( pentru cei care au posibilitatea:))}..reactii adverse-vebra musculara in primele 3-4 zile..garantat slabiti ..curat si sanatos

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: