Mi-am injectat o crema cu hormoni externi intr-un san. Și s-a inflamat locul,ce ar trebui să fac?

Intrebare postata de Utilizator11541312980 cu 10 luni in urma - 0 raspunsuri
Grupurile de discutie din care face parte intrebarea: Afectiuni ale sanilor

Mi-am injectat cu o seringă crema cu hormoni estrogeni pentru creștere sanilor intr-un dintre sani. Mi-a apărut roseata in zona aia, arsura și o drure foarte mare și simt ceva noduli in zona respectiva. Ce ar trebui să fac,ar fi posibil să fie doar vreo infecție? Ar putea sa apara complicatii sau mai grav cancer? As dori un sfat in legatura cu ce sa fac

Aceasta intrebare nu are raspunsuri!

Participa la comunitate si fii prima persoana care raspunde la intrebare!

Raspunde

×
×
Felicitari! Raspunsul a fost postat cu succes! Felicitari! Raspunsul a fost editat cu succes! Felicitari! Raspunsul a fost sters cu succes!
Se incarca...

Cauta

Nu ai gasit ce cauti? Cauta intrebari similare sau adauga o intrebare noua.

Adreseaza o intrebare!

Comunitatea SfatulMedicului este pregatita sa raspunda la intrebarea ta!

Adreseaza o intrebare

Raspunsurile oferite prin intermediul site-ului sunt de natura educationala si informativa si nu pot fi considerate, in nici o situatie, ca fiind asimilate unor consultatii sau analize medicale de specialitate.

Datorita insusi modului in care functioneaza comunicatiile intermediate de internet, o consultatie medicala amanuntita nu este posibila, prin urmare, informatia medicala prezentata de site-ul nostru nu trebuie folosita ca alternativa a consultului medical realizat in persoana de un medic specialist.

SfatulMedicului.ro, precum si toti colaboratorii ale caror sfaturi sunt recepţionate prin sfatulmedicului.ro, nu pot fi considerati raspunzatori pentru nici un prejudiciu/pierdere de orice fel. Pentru a putea utiliza site-ul SfatulMedicului.ro trebuie sa fiti de acord cu Termenii si conditiile.