CB
Dr. Cristina Bobic
Medic specialist în Pediatrie
Opinii pacienți (1)
Ai fost la Dr. Cristina Bobic?
Spune-ne părerea ta — ajuți alți pacienți să aleagă.
Adaugă opinia ta
V
Vio
11 ani si 9 luni
Fetita noastra are 2 ani si 7 luni. am nascut la spitalul din sebes si atunci am cunoscut-o pe d-na dr bobic. apelez la dansa de cate ori avem o problema. avem incredere in acest medic prodfesionist, care ne trateaza fetita, care la nevoie ne-a recomandat cei mai buni specialisti si care pune suflet in tot ceea ce face. niciodata nu ne refuza sau repezeste, indiferent de ziua sau ora la care am sunat-o. merita deci calificativul maxim! :-)
Sănătatea ta merită sfatul unui medic real.
Întreabă un medic specialist, primești un răspuns competent în aceeași zi. De la 60 lei pe întrebare.
+70
medici specialiști
~ 3h
timp mediu
100%
confidențial
Ești medic?
Înregistrează-te și ajută pacienții să te găsească mai ușor. Creează profil

