CB
Dr. Cristina Bobic
Medic specialist în Pediatrie
Opinii pacienți (1)
Adaugă opinia ta
5.0
· 1 opinii
Explică cauza și tratamentul5.0
Răspunde la întrebări suplimentare5.0
L-ai recomanda unui prieten5.0
V
Vio
11 ani si 9 luni
Fetita noastra are 2 ani si 7 luni. am nascut la spitalul din sebes si atunci am cunoscut-o pe d-na dr bobic. apelez la dansa de cate ori avem o problema. avem incredere in acest medic prodfesionist, care ne trateaza fetita, care la nevoie ne-a recomandat cei mai buni specialisti si care pune suflet in tot ceea ce face. niciodata nu ne refuza sau repezeste, indiferent de ziua sau ora la care am sunat-o. merita deci calificativul maxim! :-)
Ai fost la Dr. Cristina Bobic?
Spune-ne părerea ta — ajuți alți pacienți să aleagă.
Adaugă opinia ta
Sănătatea ta merită sfatul unui medic real.
Întreabă un medic specialist, primești un răspuns competent în aceeași zi. De la 60 lei pe întrebare.
+70
medici specialiști
~ 3h
timp mediu
100%
confidențial
Ești medic?
Înregistrează-te și ajută pacienții să te găsească mai ușor. Creează profil

