Va ro,un sfat

Sinuzita
Intrebare postata de ocornelia cu 12 ani in urma

Am un copil de 2,8 ani,mi-a fost recomandata operatia de polipi,sint din galati si nu am incredere sa-l operez aici,cum procedez sa-l pot opera in bucuresti la un medic foarte bun ,mi-e teama de urmari,va multumesc,poate-mi recomandati o clinica si un medic bun

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (5)

catalinig (acum 12 ani)

Daca doresti sa-l operezi in Bucuresti , ti-as sugera sa te prezinti la spitalul Panduri, la dr. Adina Popescu.
Este cel mai deosebit medic pe care l-am intilnit vreodata.
Am fost si eu internata cu baietelul acum 2 luni(2 ani si 9 luni avea atunci) , si timp de o saptamina cit a durat spitalizarea, am reusit sa-mi consolidez parerea pe care o aveam despre dinsa :medic desavirsit , om desavirsit.
De fapt asta e si parerea tuturor pacientilor intilniti de mine si tratati de dr.Adina Popescu. Pe linga asta, este si ea mama, si mi-a lasat impresia placuta ca priveste parca fiecare copil prin ochii grijulii ai mamei .Asta nu am mai vazut la nimeni.
O gasesti la etajul 4, corp B din cadrul spitalului , incepind cu ora 7.30.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

ocornelia (acum 12 ani)

multumesc foarte mult,insa cum pot face o prgramare,cum pot lua legatura,eu sint din galati

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

catalinig (acum 12 ani)

Nu trebuie neaparat programare in situatia in care prezinti bilet de trimitere de la medicul de familie.Nu am numarul de telefon disponibil in momentul de fata. Dar promit ca luni(19 septembrie) o sa revin cu numarul de la spital pentru a face totusi o programare pentru mai multa siguranta. .Numarul personal al dinsei nu pot sa-l fac public.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

catalinig (acum 12 ani)

Am revenit cu numarul de telefon:0788413213 , dupa ora 16.00 .
Este numarul de pe biletul de iesire din spital.
Si eu mi-am operat copilul de polipi, dar in Iasi. Avea 2 ani si 4 luni. Acum insa regret ca nu am tergiversat interventia chirurgicala macar pina la 3 ani.Pentru ca ... la cit de receptiv este copilul meu la viroze , posibilitatea recidivei adenoizilor este certa. Si cu fiecare raceala am impresia ca respira tot mai prost .Si nu sint decit aproape 6 luni de la operatie.
Va doresc sanatate, si recuperare rapida copilului in cazul eventualei operatii de polipi.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

ocornelia (acum 12 ani)

multumesc din suflet si sa-ti ajute DUMNEZEU sa fie bine si sanatos puiul

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: