Sinuzita cronica raspuns medic

Sinuzita
Intrebare postata de eva_2011 cu 13 ani in urma

Am zinuzita cronica de 4 ani,localizata pa partea dreapta,frontala.am urmat nenumarate tratamente cu antibiotic augmentin,antimflamatoare,tratamente naturiste...fara efect.in permanenta ma doare capul ingrozitor,am stari de greata,epuizare fizica,gust si miros modificat,nas infundat..exista vreo solutie sa scap de aceasta maladie care imi afecteaza viata?va multumesc .

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (5)

Dan Mihalache 0724 638604 (acum 13 ani)

Va recomand sa beti si sa folositi local apa Kangen, produsa de un echipament japonez, revolutionar.
Oamenii de stiinta spun ca, ori de cite ori avem dureri, nu conteaza unde sunt localizate, reprezinta un semnal dat de organism, ca acea zona nu este bine hidratata.
Si eu sufeream de sinuzita inainte si, de cind beau acesta apa durerile au disparut iar caile respiratorii le simt deblocate.
Va rog sa cititi mai multe pe site: www.apaviekangen.ro
Pentru informatii suplimentare va stau la dispozitie.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

eva_2011 (acum 13 ani)

multumesc

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Medic Epuran MMedic Epuran este un medic autorizat SFM (acum 13 ani)

Da, există tratament chirurgical ORL (operaţie pentru sinuzită). Recomand să consultaţi un specialist ORL.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Raspunde intrebarilor din grupul Sinuzita.

eva_2011 (acum 13 ani)

multumesc.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

florina anton (acum 12 ani)

Daca nu ati scapat inca de sinuzita, puteti incerca tratamentul cel mai eficient folosit in Germania: Best Serrapeptase. Sinuzita se trateaza cu Best Serrapeptase...Se gaseste si la noi:
www.naturanoastra.shopmania.biz

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: