Ce sa medicament sa mai iau

Sinuzita
Intrebare postata de ioana45333392 cu 10 ani in urma

De 2 ani i mi curge de la sinusuri o secretie , dar prin interior nu pe nas tot timpul , am luat augumentin ,sinupret si nu stiu ce sa mai fac simt ca ma inec in gat ,tot timpul curge mai ales dimineata ff mult,ce sa fac si ce as putea sa mai iau ,va ro?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (7)

Mirna (acum 10 ani)

Respiration Blend de la Secom este cel mai bun pt problema ta. E un produs naturist american, 100 de capsule vreo 40 lei la plafar. Lasa medicamentele si ia-l pe acesta si toata infectia care ti se scurge prin gat o vei expectora si vei scapa de ea.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

ioana45333392 (acum 10 ani)

multumesc f mult ,merg sa mi cumpar . Eu as vrea sa nu mi mai curga tot timpul ,oricum merg sa l cumpar ,multumesc mult o msa va spun rezultatul.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Mirna (acum 10 ani)

Toata infectia va fi expectorata. E posibil sa va vina mereu sa o scuipati afara, sa scuipati, sa nu inghititi pt ca altfel nu o puteti elimina. Eu aveam doar senzatia de sinusuri infundate si am umplut 2 pahare cu infectia pe care am eliminat-o. Din produs, se iau intre 6 si 8 capsule pe zi, luati macar 6, cate doua de trei ori. Succes si astept vesti!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

ioana45333392 (acum 10 ani)

multumesc mult , am luat deja astept rezultatul ,multumesc inca odata.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

krista30 (acum 10 ani)

oare pot lua acest medicament daca alaptez?am aceleasi simptome,secretii pe peretele posterior al faringelui intreaga zi,mai abundente dimineata,(au un miros urat ,cu toate ca sunt incolore si cleioase parca),gura uscata ,secretii in nas ,dar care nu curg,toate astea cred ca mi se trag de la o sinuzita cronica si deviatie de sept.o zi buna.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Mirna (acum 10 ani)

Din pacate produsul nu poate fi administrat femeilor insarcinate sau care alapteaza.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

krista30 (acum 10 ani)

Incercati si sprayul nazal Capsio pt alergie si sinuzita,am 2 sapt de cand il folosesc si nu mai am deloc secretii in nas iar in gat f putin,nu ma mai trezesc cu gatul plin dimineata.E tot un produs naturist.O zi buna

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: