Cresterea in inaltime

Remedii naturiste
Intrebare postata de +marinuta+ cu 12 ani in urma

Ajuta-ma va rog,puteti sa-mi recomandati alimente sau oricare alte remedii naturaliste pentru crestere in inaltime!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (14)

Sei Ionela (acum 12 ani)

Buna!Sunt Ionela si vreau sa va spun ca eu am cumparat acum 2 saptamani o carte de pe pe site-ul wwww.inaltime.com cu ajutorul careia am reusit sa cresc deja 2 cm. Chiar daca nu am crescut 10 sau mai multi cm in 2 saptamani, sau cat promiteau ei pe site, eu totusi am crescu 2 cm cu ajutorul exercitilor din carte. Precizez ca implinesc varsta de 21 de ani in luna iulie, si acum am o inaltime de 159 cm. Vreau ca acest comentariu sa nu se considere o reclama la produs. Postez acest comentariu, pentru a veni in ajutor celor care nu pot creste in inaltime, deoarece stiu cat de rau poate fi. va doresc o zi buna!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

+marinuta+ (acum 11 ani)

Pot sa aflu cum se numeste cartea?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Stoicescu Ionut Constaitn (acum 7 ani)

Buna!
M-ar interesa daca acesta metoda este adevarata pentru cresterea in ,inaltime si ce imi puteti recomanda sa mai cresc.Am varsta 19 ani.Imi putei trimite prin e-mail: [email protected] sau pe skype: fumul.tigarii ,ca pe acest site nu intru mereu.Astept raspunsul tau.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Vlad (acum 11 ani)

Daca vrei sa cresti in inaltime poti incerca programul de crescut in inaltime al celor de la Cresterea in inaltime(www.inaltime.com). Eu am cumparat-o si m-am apucat de program de 2 zile, ceea ce ma motivat pe mine sa o cumpar a fost recomandarea unui prieten, care chiar a crescut 4 cm in inaltime in numai 3 saptamani:| si e de-o vaarsta cu mine...19 ani. Poti incerca. Baftra cu crescutul

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Veronely (acum 10 ani)

Salut,cu parere de rau nu pot comanda ca nu ma aflu acum in tara. Ai putea pe mail sa-mi trimiti informatia. Cind vin in Romania iti pot achita 50 % din acest curs - Sincer. Vreau mult ,foarte mult.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Marian (acum 11 ani)

Eu am comandat programul cu o saptamana in urma si inca nu am primit niciun raspuns.Imi puteti da un timp estimativ de la data comenzi pana cand ajung in posesia lui?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

cristi (acum 11 ani)

Nu stii ai primit raspuns dupa o saptamana sau nu l-ai primit nici acum?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Mary (acum 11 ani)

Vrea cnv sa c***aa cartea cum sa cresti 5-10 cm in 7 saptamani

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

sergiu (acum 11 ani)

la 21 de ani mai pot creste? e buna de cevacartea asta?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

scundul (acum 11 ani)

frate daca tot ai cartea de ce nu o faci publica pe internet ca sa nu mai dam noi banii pe ea, e o fapta buna mai ales ca unii nu-si permit cartea fiind inca copii.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Alex (acum 11 ani)

SALL AMI ZICETY SHI MIE CUM SA CRESTII IN ANALTIME??

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

alex (acum 10 ani)

as vrea si eu caretea..cum pot sa o am../?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

alex (acum 10 ani)

ook.am 20 ani 1.74cm vreau sa mai cresc..cu ajutorul carti..

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Dana (acum 10 ani)

As vrea si eu sa cumpar cartea...si cu siguranta mai sunt care vor...asa ca poate am putea pune mana de la mana si...sa ne-o putem permite

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: