Un doctor pentru operatie de varice?

Diverse
Intrebare postata de adilica cu 11 ani in urma

Buna seara! Mama trebuie sa se opereze cat mai repede de varice la ambele picioare. Imi recomanda cineva o clinica sau un doctor bun, va rog? Si cand zic bun, sper sa nu ceara mia de euro pentru un picior. Multumesc!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (5)

dinu nicoleta (acum 11 ani)

va recomand clinica de flebologie bucuresti,str washington nr 10,dl dr zamfir.....in jur de 600 ron taxa...va las un nr de tel unde il puteti contacta:0724520451

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Naturopat Claudia MNaturopat Claudia este un medic autorizat SFM (acum 11 ani)

Pana gasiti un medic bun va recomand sa ii dati sa bea ceva pentru fluidizarea sangelui. Nu e unica solutie operatia. Poate apela si la remedii naturale.

Terapeut de specialitate medicina alternativa

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Raspunde intrebarilor din grupul Diverse.

Nicoleta (acum 11 ani)

Buna seara ! Am si eu nevoie de ajutorul dumneavoastra. Mama mea are 43 de ani si se confrunta cu probleme care privesc varicele. Tin sa precizez faptul ca a fost la clinica Tulkarem si in urma consultatiei a ramas sa i se faca operatia in martie, operatie care costa 5000 lei. Nu e vorba neaparat de bani, interesul nostru e sa iasa bine operatia. Va rog, imi puteti da mai multe detalii despre clinica Tulkarem? Care sunt rezultate dupa operatie? Va multumesc mult .

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

adilica (acum 11 ani)

Buna! Mama s-a operat la Tulkarem in urma cu vreo 3 ani. Omul practica preturi dupa ochi si nu da chitanta pe serviciul oferit. Nu pot sa ma pronunt in privinta eficientei tehnicilor pe care le foloseste; mamei i-au reaparut varicele dar nici nu s-a odihnit corespunzator dupa operatie. Jumate din succesul operatiei reprezinta respectarea regulilor post-operatorii.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Nicoleta (acum 11 ani)

Iti multumesc. Deci pe mine nu ma intereseaza cati bani cere pana la urma, interesul e sa ii fie bine mamei. Din ceea ce mi-ai zis sa inteleg ca nu se merita? i-au reaparut tot cum au fost ?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: