Iridolog

Diverse
Intrebare postata de danielvideanu cu 13 ani in urma

Buna ziua,
vreau si eu neaparat sa ajung la doctorul iridolog vasile alexandru melnic stie cineva unde il pot gasi sau nr de tel?am auzit ca e foarte bun

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (242)

Otilia (acum 13 ani)

L-am vazut pe dr.Melnic la un post tv recent unde prezenta un subiect despre iridologie,f interesant.Puteti eventual sa sunati la otv sau antena 2 mi se pare sa cereti nr de tel.Sanatate.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

MELNIC (acum 12 ani)

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

gina (acum 13 ani)

il puteti gasi vis-a-vis de piata vatra luminoasa in sect 2 bucuresti.nu stiu adresa exacta dar este imposibil sa nu gasiti este chiar pe coltul strazii.este foarte bun am fost la el si va recomand sa il vizitati, consultatia costa 30 de lei.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Ana (acum 13 ani)

Da, si eu am fost Str Magura Vulturului nr 2, sect. 2 - Vatra Luminoasa, langa Piata
Nr tel pt programari 021 250077 sau 0758.689.625

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Dunguta (acum 13 ani)

Astea sunt nr de tel ale Iridolog Ovidiu Musp***a , care nu face proframari de cat 1-4 martie pentru tot anul curent . Cam ciudat , nu ?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

valentina (acum 12 ani)

pe doctorul melnic, il puteti gasi sunand la 0745020153.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Arhire (acum 12 ani)

Cred ca programarile se fac doar in perioada 1-4 martie pentru ca sunt foarte multe persoane care isi asteapta randul,ce vedeti ciudat in asta?Daca ar fi mai liber e logic faptul ca ar accepta programari si de pe o zi pe alta ca doar e si in interesul sau nu?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

angelica (acum 12 ani)

eu nu am reusit sa obtin o programare la d-l Musp***a,dar am ajuns la doamna Cazacu,in Berceni.E foarte amabila si are multa rabdare.Explica totul pe intelesul nostru,al celor care nu suntem prea familiriarizati cu termenii medicali.Se ajunge foarte usor.E langa statia de metrou C.Brancoveanu.Consultatia costa 25 de lei.Programarea se face numai telefonic - 072.031.86.42

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

virgil (acum 12 ani)

Doamna asta din Berceni,m-a dat gata.M-a tarat nevasta-mea fortat la ea.Eu nu cred in chestii din astea.In 2 minute mi-e spus de toate durerile pe care le am.Inclusiv operatia de colecist,de amigdale si altele pe care nu le stie nici nevasta-mea.M-a lasat cu gura cascata.Am urmat tratamentul recomandat si ma simt excelent.Am avut dintotdeauna probleme digestive.S-au rezolvat in 2 luni de tratament.Si e si foarte ieftin.Mergeti si o sa va convingeti.Am dus-o si pe nepotica noastra,care tusea mai tot timpul.ne era frica de astm.Dupa 2 saptamini de tartament nu mai tuseste deloc.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

alina (acum 12 ani)

stie cineva adresa cabinetului doamnei Cazacu?am auzit o gramada de lucruri bune despre ea.cat mai costa o consultatie?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

andrei (acum 10 ani)

www.cazacu.ro

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

irina (acum 12 ani)

Eu am fost la doamna Cazacu prin luna martie.Am facut programarea telefonic la 072.031.86.42.M-a primit peste o saptamina si am platit 25 de lei(ron).E priceputa si meticuloasa,dar nu permite sa fie si altcineva de fata cand consulta pe cineva.Am fost impreuna cu sotul si m-a dat afara.Medicamentele sunt ieftine,romanesti.Pentru o luna,nu costa mai mult de 75-80 lei.Adresa este b-dul Constantin Brancoveanu,nr 3B,la etajul 1.E o vila cu 2 etaje.Se ajunge usor,de la metrou Brancoveanu,pe stanga

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

iuliana irimia iasi (acum 11 ani)

ok ok ok este interesant, deosebit .multumim

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

lavinia (acum 12 ani)

M-am informat despre consultatiile astea pe iris dupa ce am primit un flyer pe strada. Eu incerc de mai multi ani sa fac un bebe. Am zis sa incerc si asa.Am mers la doamna Cazacu,in septembrie 2010.Sincer,nu am fost foarte entuziasmata,pentru ca ma asteptam la un tratament pentru sterilitate.Dumneaiei mi-a recomandat in schimb,prima luna tratament pentru constipatie,detoxifiere si inlaturarea stresului.Le-am facut,dar fara prea mari sperante.M-am gandit ca nu are ce sa-mi strice.Au urmat alte 3 luni de tratament.M-am simtit din ce in ce mai bine.Acum sunt insarcinata in 5 luni.Totul merge bine.Sunt foarte fericita.Multumesc din suflet.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

laurentiu (acum 12 ani)

Buna ziua.Am 41 de ani si toata viata am fost un om sanatos care a facut mult sport.De la inceputul anului am inceput sa ma simt rau si sa scad in greutate.Am auzit de consultatiile pe iris de la o colega de birou.Intr-o dimineata,cand ma simteam foarte rau am stabilit o programare.Doamna a fost foarte amabila si m-a primit in aceeasi zi,tarziu,seara,pe la ora 20.S-a apropiat de ochiul drept si dupa cateva secunde mi-a spus sa merg de urgenta la un spital sa fac cateva investigatii.Am fost foarte mirat,pentru ca nu ma simteam chiar asa de rau ca sa merg la urgenta.Am facut-o si am sa-i multumesc toata viata ca m-a sfatuit asa.Eram la un pas de coma diabetica.La spital m-au internat imediat.Acum sunt bine.Urmez tratamentul naturist prescris de doamna Cazacu (Momordica,Afin,Gymnema),tin regim.Nu am sa inteleg niciodata cum a putut sa vada in acele cateva secunde cat eram de grav.Stiinta,paranormal,judecati voi.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

luminita (acum 12 ani)

Eu nu cred ca e stiinta. Probabil ca au ceva puteri. Cum se explica faptul ca mie mi-a spus doamna Andreea ca am suferit o pierdere mare ?Nu i-am spus decat buna ziua,cum ma numesc si cati ani am.Nu i-am spus ce ma doare sau daca sufar de ceva anume.S-a uitat in ochii mei si mi-a spus ca sufar dupa cineva.Asa era.Murise mama in urma cu o luna si jumatate.E clar ca vede ceva acolo legat de sufletul omului,nu numai de corp.Daca nu ar fi asa,de ce credeti ca sunt atit de putini oameni care stiu sa citeasca in ochi?Cautati pe internet.Mai mult de 3,4 insi nu exista la noi,in Romania.Eu sunt convinsa ca sunt paranormali.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

adrian (acum 12 ani)

Si eu cred ca au ceva aparte.Am fost cu sora mea,la doamna Cazacu Andreia,in Berceni.Am ramas asa,uimit si parca tot nu-mi vine sa cred ca a putut vedea totul acolo,in ochi.M-am simtit foarte bine sinu ma puteam opri din vorbit.Eu sunt mai tacut din fire,mai timid.Acolo,parca eram la psiholog,sau la popa,la spovedanie,nu-mi tacea gura.Cred ca m-am simtit in largul meu sidin cauza ca doamna este foarte calma,deschisa,asculta cu atentie,te face sa te simti ca discuti cu cel mai bun prieten.V-o recomand cu caldura.Ce nu inteleg este de ce are taxa pe consultatie atit de mica.Este de la vreo fundatie caritabila sau ceva de genul asta?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

cornelia (acum 12 ani)

Sa-i dea Dumnezeu sanatate.Pe mine m-a scapat de niste dureri groaznice de cap care ma chinuiau de 2 ani.Am umblat prin doctori,prin biserici,chiar si vrajitoare.Nici un rezultat.Dupa 4 zile de tratament am scapat.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

cornel visan (acum 12 ani)

Eu nu pot spune ca am avut rezultate asa imediat,desi o imbunatatire s-a simtit din prima saptamina de tratament.Doamna mi-a explicat ca fiind un tratament naturist ,rezultatele nu sunt spectaculoase si nici nu se petrec peste noapte.Un tratament dureaza intre 2 si 6 luni.Cel putin pentru afectiunile pe care le am eu.Si mai ales ca in primele zile se observa o accentuare a simptomelor,ca mai apoi sa se inceapa vindecarea.Poate sunt eu prea bolnav,dar asa m-i s-a explicat si chiar asa s-a intimplat.In nici un caz in 4 zile!!!!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

maria - ploiesti (acum 12 ani)

Buna ziua.Am fost si eu cu baiatul meu la doamna Cazacu.Am ajuns mai devreme decat trebuia si am vorbit cu alte persoane care asteptau acolo si care veneau a doua,a treia oara.Toata lumea era foarte multumita,multi aveau rezultate nemaipomenite.Eu sunt cam nemultumita pentru ca doamna nu a fost de acord sa ma primeasca sa fiu de fata la consultatie.A spus ca daca e de acord baiatul se poate,daca nu,nu.Nu cred ca este corect,chiar daca baiatul meu nu mai este un copil,aveam dreptul sa stiu.Mi-a fost rusine de toata lumea aia sa fac discutii,dar tot nu inteleg de ce este secret.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Pag 1 din 13