Tulburari de erectie

Disfunctii sexuale masculine
Intrebare postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma

Shi eu ma confrunt cu aceiashi situatie...ai gasit cumva care e problema???

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (14)

comentarii utilizatori (acum 15 ani)

am 19 ani si cand doresc sa fac sex cu prietena pur si simplu adoarme !! aces lucru se intampla numai cand folosesc prezervativ !! e ff jenant pt k in timpul zile de obicei se trezeste la comanda !! ce problema am si va rog frumos sa ma ajutati !!! nu fumez si nici nu beau in exces !! oare de la ce o fi ??

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

comentarii utilizatori (acum 15 ani)

de cateva zile cand vreau sa fac dragoste cu prietena mea nu se trezeste care ar putea fi problema dimineata este in erectia doar atunci cand vreau sa fac dragoste cu prietena.care ar putea fi problema va multumesc.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

comentarii utilizatori (acum 15 ani)

Am 20 de ani si cand vreau sa fac dragoste cu prietena mea, la inceput cand ne sarutam, ne alintam, merge iar dupa ceva timp se lasa, dimineata e tare, nu am probleme, cand apucam sa incepem, cateodata mi se lasa in timpul actului sexual, nu fumez, nu consum alcool in exces, cum as putea rezolva problema? astept raspuns, va multumesc!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

comentarii utilizatori (acum 15 ani)

ma numesc bogdan am 49 de ani am fost despartit 18 ani fara sa fac sex miam gasit jumatatea si nu pot sa fac dragoste mi se scoala cind trbuie sa introduc in vagin se inmoaie va rog sa ma ajutati va multmesc

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

comentarii utilizatori (acum 15 ani)

buna. am 25 de ani 2 copii nascuti normal dar am o problema nu mai am placere atunci cand fac sex cu sotul meu iar orgasm nu mai am de un an. ce se intimpla va rog ajutati-ma.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

adriana530 (acum 15 ani)

cum ai rezolvat problema ?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

comentarii utilizatori (acum 15 ani)

sunt cu iubitul meu de 2 luni,locuim impreuna.atunci cand incepem contactul sexual,este excitat,cel mic,,e tare,,dar nu poate avea erectie,adik are dar cu greu,dua minute lungi,kiar ore.nu stiu qm sa procedeaz sa-l fac sa se simta bn cu adevarat.oare nu il satisfac indeajuns?aplicam multe pozitii...dar degeaba.imi puteti da o idee?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

comentarii utilizatori (acum 15 ani)

...o solutie la problema mea, care-i foarte serioasa si am indispune enorm...
Am aceste tulburari de erectie...De fapt as putea sa incadrez problema mea la ejaculare precoce, daca-i corect asa...Saptamana trecuta, dupa destul de multa curte facuta, am ajuns in patul unei colege...Fata desteapta si frumoasa, dar care, din cauza pretentiei la un preludiu lung, am ejaculat chiar cand mi-a pus, intr-un sfarsit, mana pe scrot...Bineinteles ca nu a mai urmat nimic iar eu cautam o groapa in pamant sa ma arunc repede acolo... Ea a fost intelegatoare, a incercat sa ma linisteasca spunandu-mi ca nu conteaza, ca nu doar asta inseamna iubire, etc, etc.... Dar de atunci nu mai pot sa o readuc acolo...
Sa spun si despre mine putin... Am 45 de ani, 1,80/82 kg. Sunt diabetic de 15 ani, insulino-dependent, dar , datorita Cialis-ului luat pana acum, mi-am satisfacut amanta in bune conditii (nu v-am spus ca-s insurat de 22 ani , am doi copii de 21 si 18 ani si o nevasta frigida...)...Dragoste mare cu ea dar simt ca de la un timp nu mai are la fel de mult timp pentru mine... Si asta, sunt sigur, de cand nu mai am bani pentru Cialis...Am auzit ca Viagra ar fi la fel de buna si mai ieftina...
Dupa ce-am trecut de trei ori pe la vestita CLINICA ON in Craiova, care nu face decat sa-ti ia banii si atat, ma aflu in aceeasi dilema...
Nu-mi spuneti ca trebuie sa ma resemnez...Trebuie sa mai fie vreo solutie, domnule doctor.....

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

RALUCA26133211 (acum 15 ani)

am 19 de ani si de curand mi-am inceput viata sexuala. cand fac sex cu prietena totul este ok dar dupa cateva minute incepe sa se lase, sa adoarma, desi dorinta de a continua inca este, si nici nu m-am terminat, folosesc prezervativu de fiecare data. iar in rest nu am probleme cu erectia dimineata e ok. si se trezeste la comanda de fiecare data. cum as putea rezolva problema? astept un raspuns. va multumesc.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

comentarii utilizatori (acum 15 ani)

prietenul meu mi-a spus ca eu sunt prima lui partenera sexuala... si ne-am gandit noi sa o facem ... dar a intervenit o problema cum se spune "a murit la intrare" iniatial am zis ca e din cauza ca e stresat , fiind si prima oara, apoi am mai incercat odata in aceeasi noapte ... si acelasi rezultat , am zis ca sunt eu devina poate ca nu il atrag sau nu mai inteleg ...apoi au mai fost nopti care s-au manifestat la fel, totul bine si frumos pana la penetrare... relatia noastra merge perfect, pe mine nu ma deranjeaza acest lucru dar il vad pe el ca este foarte stresat din acest punct de vedere, imi spune mereu ca vrea sa ma satisfaca .... am nevoie de ajutor si de un sfat ... cum pot sa vorbesc cu prietenul meu despre asta si sa nu se simta jignit sau suparat...

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

simona550 (acum 15 ani)

ID meu [email protected]

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

comentarii utilizatori (acum 14 ani)

Am 20 de ani si cand vreau sa fac dragoste cu prietena mea, apare erectia iar dupa ceva timp se lasa in timpul actului sexual sau "moare la intrare" nu fumez, nu consum alcool in exces, cum as putea rezolva problema? astept raspuns, va multumesc!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

comentarii utilizatori (acum 14 ani)

Am 25 de ani si eu am acelasi necaz ca si Attila, cand vreau sa fac dragoste cu prietena mea, apare erectia iar dupa ceva timp se lasa in timpul actului sexual sau moare la intrare, aceasta problema apare periodic, cu o durata de mai bine de o saptamina, nu fumez, nu consum alcool in exces, cum as putea rezolva problema? astept raspuns, va multumesc!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Anonim (acum 13 ani)

Mai lasa`ti`o dracu de p***a si uitati-va la animal planet.Sa vedeti ce "gigel" aveti

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: