Probleme sexuale

Disfunctii sexuale masculine
Intrebare postata de mihaela118106194 cu 15 ani in urma

Buna ziua,
Ma numesc Andrei, am 18 ani si mi-am inceput viata sexuala de la 15 ani.
Totul parea bine si frumos pana acum ceva timp, 2 ani de zile
Eu si iubita mea suntem impreuna de 2 ani de zile si parca erectia mea nu mai este la fel de puternica ca inainte, apetitul sexual este scazut.
Daca fac dragoste cu ea, dupa prima ejaculare nu mai am chef de nimic, si nu mai pot sa o fac inca odata, penisul meu dupa prima ejaculare nici nu mai are erectie cum ar trebui
Nici prima erectie nu este chiar normala, nu mai este asa de tare cum trebuie

Am incercat sa fac sex si cu alte fete, cu unele erectia a fost ok, cu altele nu, problema este ca , chiar daca incerc sa ma masturbez pe niste reviste porno, poze sau filme, tot la fel este erectia, nu foarte tare.

Am nevoie de ajutor, sper ca cineva sa ma inteleaga si sa ma ajute cu un raspuns, exista vreun tratament sa diminueze aceste probleme? Poate potenta si erectia mea sa devina la normal?

Imi este tare frica, ca, peste cativa ani nu voi mai putea avea viata sexuala,

Va multumesc!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (55)

ana -maria80228 (acum 15 ani)

buna -nu vreau s ate critic e viata ta
dar la 15 ani sa incepi viata sexuala ...nu e chiar ok
daca iti spunea cineva atunci ca vei avea de suferit mai tarziu nu credeai
oricum faptul e consumat
mergi al un medic urolog
se poate rezolva
macar incearca

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

laurentiu67111693 (acum 15 ani)

aceasi problema o am si eu la varsta de 24 de ani... pana acum 3 luni in timpul actului sexual totul era ok dura cat vroiam eu cu orele... acum cateva minute si erectia este ca sa fie nu mai e la fel de puternica ca la inceput... si nu stiu ce sa fac

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Irina-Elena2 (acum 14 ani)

incearca Tian Li Natural potent...a avut efect asupra prietenului meu.
il gasesti aici
http://magazin.remediu.ro/produs/517-TIAN_LI_Natural_Potent.html

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Sabin146638 (acum 14 ani)

Am auzit si eu de acest Tian Li are efecte negative? dauneaza la ceva?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

simplu (acum 9 ani)

eu am luat tian li asta care eu ii spun jackie chan si nu am simtit mare schimbare

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

gina (acum 13 ani)

sunt maritata de 13 ani si sotul meu nu mai este cum era prima data adika nu mai are chef sa facem dragoste sau sa dureze ceva mai mult acum totul se termina an 2 min si gata dar nici nu mai vrea sa ancercam sau nu mai vrea deloc ce sa fac

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

ionut (acum 10 ani)

Te pot ajuta eu :) cati ani ai ??

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

relu (acum 9 ani)

ia-ti un amant

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

mm (acum 9 ani)

Are pe alta :)S-a plictisit de fundul tau

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

andy (acum 7 ani)

cel mai bn ar fi sa incerci cu mine

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

andy111 (acum 7 ani)

incearca cu mine..

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Juninho (acum 12 ani)

Cel mai bine ar fi sa te impusti!!!

Raspuns marcat ca abuz
Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!
costy (acum 12 ani)

casatorit de 17 ani si fac sex in fiecare zi si de durata 2_3 ore zilnic dar nu beau alcol nu fumez fac si putin sport si totul e ok fara pastile la 41 ani

Raspuns marcat ca spam
Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!
bebe (acum 12 ani)

cel mai bun tratament

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

dan (acum 12 ani)

Pentru gina

Incearca sa il determini pe sotul tau sa ia tien lee.
Va fi bine
Sa-mi dai de stire si apoi mai vb pe mail, am mai multe sa iti spun.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

mihai (acum 11 ani)

tianliu ati ajuta la scularea penisului?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

iulia (acum 11 ani)

ce-i aia TIAN LI ?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

geo (acum 11 ani)

e sooooooper tian li

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Ciprian (acum 10 ani)

foarte tare, da ; ajuta uita-te aici: http://sexshopintim.ro/search.php?orderby=position&orderway=desc&search_query=tianli&submit_search=Cauta

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

anonim (acum 10 ani)

din curiozitate am mai incerca si eu cate o "licoare magica"chiar daca nu aveam nevoie de asa ceva si pot sa va spun ca tianli e de departe cea mai eficienta,e buna si cand esti obosit ,odihnit ,treaz sau beat.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Pag 1 din 3