Ejacularea prematura

Disfunctii sexuale masculine
Intrebare postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma

Solutiile pentru ejaculare rapida sunt multiple: pastile ce necesita tratament timp de cateva saptamani, sau pentru efect imediat spray-uri ce au in compozitia lor lidocaina. de asemenea, exista creme sau solutii speciale care desensibilizeaza glandul penisului foarte rapid. erectia devine mai stabila iar ejacularea precoce ramane la distanta pe toata durata actului sexual. asemenea produse se pot gasi cu usurinta pe internet, in magazinele de stimulente sexuale.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (19)

comentarii utilizatori (acum 16 ani)

solutiile pentru ejaculare rapida sunt multiple: pastile ce necesita tratament timp de cateva saptamani, sau pentru efect imediat spray-uri ce au in compozitia lor lidocaina. de asemenea, exista creme sau solutii speciale care desensibilizeaza glandul penisului foarte rapid. erectia devine mai stabila iar ejacularea precoce ramane la distanta pe toata durata actului sexual. asemenea produse se pot gasi cu usurinta pe internet, in magazinele de stimulente sexuale.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

ramona ioana1 (acum 16 ani)

draga membru da nu te-ai gandit ca problema poate fi la ea ? ea pana acum a avut orgasm, daca da in ce conditii...

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Dumitru244 (acum 10 ani)

Pastile ejaculare precoce -
http://track.c***a.ro/product/c***a/?uid=2484&sid=643&pid=119&bid=adc***aec

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Alexandru23789036 (acum 16 ani)

buna sunt remus problema cu sotia e mai complicata pentru ca in timp ce facem sex se face si ia cu degetul pentru a avea orgasm.dar nu cred din puctul meu de vedere ca ar fi ia problema ca eu ejaculej mai repede.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

comentarii utilizatori (acum 15 ani)

am si eu o intrebare: pastilele astea isi fac efectul ?sau doar pe timpul tratamentului?dupa ce le lasi...iar intampini aceas problema?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

comentarii utilizatori (acum 15 ani)

ce se poate face pt a combate ejacularea prematura? exista si alte solutii pe langa medicamente?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

comentarii utilizatori (acum 15 ani)

am33 ani si am aceasta problema de cand am inceput viata sexuala cum pot gasi vreo rezolvare ,ce sfaturi imi dati cu stima si respect

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

comentarii utilizatori (acum 15 ani)

vreau si eu un sfat pt vindecarea ejacularii precoce plz

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

SECRET (acum 12 ani)

BA BAGI PULKA TOATA IN EA TE SIMTI BINE DAR CU PREZERVATIV SI ACELA ESTE SEX DAR FA SI TU UN PRELUDIU SA SE UDE BINE SI EA .. SI DAI LA BUKA CALUMEA :) BAFTA :d:d:

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

comentarii utilizatori (acum 15 ani)

150 lei in plus la salariu fata de cei cu studii postliceale? si eu sunt asistenta medicala cu studii superioare si nu am mai mult la salariu fata de un asist med cu studii postliceale sau liceu sanitar+echivalare. as dori mai multe informatii. va multumesc

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

comentarii utilizatori (acum 15 ani)

Am 20 de ani si sunt cu prietena mea de un an. Pana sa fiu cu ea nu aveam aceasta problema, dar nu cred ca ea este vina ei sau ceva legat de potrivirea noastra. Dupa ce ejaculez odata nu mai am probleme, dar in ultima perioada din cauza acestui stres nu mai am erectie a doua oara. As vrea sa stiu daca exista anumite tehnici naturale sau ceaiuri. Va multumesc mult!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

comentarii utilizatori (acum 15 ani)

am si eu o problema,ejaculez foarte repde in timpul actului sexual,ce imi recomandati sa iau?ce mediamente am 21 de ani!sau ce medicament sa iau pt.o buna partida de sex.va multumesc

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

comentarii utilizatori (acum 15 ani)

as vrea sa fac sex ,,dar nu stiu cum .. va rog ajuta ti ma

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

comentarii utilizatori (acum 14 ani)

am si eu o problema, ejaculez foarte repede cam dupa 20 de secunde si nu mi se pare normal .Imi este rusine sa imi caut o prietena din aceasta cauza .va rog sa ma ajutati cu niste sfaturi.Sunt din Timisoara daca imi puteti recomanda niste medici de aici.Va multumesc

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

comentarii utilizatori (acum 14 ani)

buna am 19 ani dezvirginat la 14 ani si de trei ani de zile am inceput sa am ejacularea tot mai prematura la inceput aveam si circa 10 minute dar acuma vo 2 3 min as dori sa stiu un remediu va rog frumos ajutatima va multumesc!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Tot Asa (acum 12 ani)

Singura problema este CREERUL ! Totul este pe baza mentala ! In momentul in care te dezvirginezi la 14 ani si pana la 20 rupi "p***a" in 2ua ... normal sa inveti corpul sa ajunga mult mai rapid la ejaculare .. singura solutie e sa faci exercitii in fiecari zi daca tot te masturbezi .. PS " Freac-o pana simti ca iti vine si las-o sa se culce .. ! Fa exercitiile astea 1 luna 2ua .. si se vad rezultate clare .. Repet totu e mental .. cateodata tine si daca te gandesti la alte porcarii decat faptu in sine ! Solutiile preventive gen medicamentele care contin lidocaina si iti amortesc penisul sunt o porcarie .. datorita faptului ca nu iti simti penisul nu mai poti sa ai o erectie stabila oricat ai vrea ! Incercati cu pastile . ..

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Ilie (acum 11 ani)

Ce imi puteti spune despre soluia suifanoriginal.ro

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

ionutz (acum 10 ani)

ba baieti un sfat de la mine bagati vro 350 de G de coniac si nu mai ai treaba uiti sa iti dai drumu

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Ciprian (acum 9 ani)

Incercati solutia suifan, nu veti regreta. E cel mai bun produs cunoscut pentru itnarzierea ejacularii. vezi sufianoriginal.blogspot.ro

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: