Disfunctii sexuale la barbati

Disfunctii sexuale masculine Tulburari sexuale
Intrebare postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma

Multumesc mult pentru raspunsul la intebareasolicitata dar mai am o rugaminte cum puteti sa il ajutati pe sotul meu sa scape de aceasta problema de disfunctie sexuala cu multumiri Camelia Dobre

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (14)

ANTONIA391448 (acum 15 ani)

vizionati cit mai multe filme erootice inpreuna si totul se rezolva sunt pe net cite vrei succes

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

comentarii utilizatori (acum 15 ani)

im cer scuze dar am o problema care nu mai scap de ceva vreme de ea.am o gandida, asa mi-au spus si doctorii.cred ca am fost de atatea ori la doctor si mi-a dat tratament dar fara nici o treaba,a fost mai bine dupa tratament,dar iar a reaparut,ma jeneaza foarte mult mirosul si mancarimea,se formeaza ceva albu si urat mirositor,va rog mult sa-mi spuneti ce sa mai fac,ce medicamente sa iau si cu ce sa ma spal,mai cred ca din aceasta cauza in momentul ejaculari ma doare pe uretra,nu stiu dar va rog nu ocoliti raspunsul meu.poate imi recomandati un doctor bun.va multumesc

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

anonim (acum 10 ani)

eu am folosit Canesten..in 5 zile aproximativ nu mai aveam nimic

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

comentarii utilizatori (acum 15 ani)

Am 52 de ani si am o problema de eractie.Am avut acum 4 ani o operatie.Am avut probleme cu circulatia si am avut infundat o vena la rinichi deaceea am fost operat.Operat ptr baipas.Deatunci sunt bine numai ca nu si viata sexuala.Sunt luni bune ca nu am relatie cu sotia si cand ajungem in pat nu am eractie deloc.Va rog spunetimi ce sa fac?Va multumesc!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Vlad (acum 13 ani)

Am citit problema dumneavoastra si stiu pe cineva care a folosit remedii naturale, iar rezultatele au fost de-a dreptul spectaculoase, nu s-a rezolvat numai problema de erectie, ci performantele sexuale au fost maxime. pentru mai multe detalii va rog sa-mi trimiteti un mail ([email protected]) daca sunteti interesat sau ma puteti contacta la nr. de telefon 0765.092.576. O zi buna va doresc !

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

comentarii utilizatori (acum 15 ani)

auzis de o saptamana nu mi se mai scoala normal adica asa repede ca inainte si moare mai repede puteti sami prescrieti cv medicamet....

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

comentarii utilizatori (acum 15 ani)

Am mare nevoie de un sfat. Am o prietena de 3 luni si akum cateva zile am vrut sa o facem, pt ea era prima data iar pt mine a doua oara ...si pe drum era sa facem accident cu masina si m-am speriat f tare.Am ajuns in pat cu ea si nu am reusit sa am erectie deloc. Pana atunci aveam erectie normala, si noapte si dimineata si pe parcursul zilei ...dar de atunci sunt f rare erectiile.Credeti ca faptul ca m-am speriat asa tare inainte de actul sezual sa nu fi avut erectie? Ast raspuns.Multumesc

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Florian Alex (acum 15 ani)

Posibl ca si socul posibilului accident sa fie de vina pentru primul esec. Iar pentru urmatoarele... primul esec. Ca atare, teama ca erectia sa nu lipseasca ar putea determina lipsa erectiilor ulterioare. Incearca sa te relaxezi, recastiga-ti increderea in potentialul tau si lucrurile se vor rezolva cu multa rabdare si vointa.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

comentarii utilizatori (acum 15 ani)

Buna ziua! nici nu stiu cum as incepesa va explic problema mea.

de vreo 3 ani am o problema si inca niciodata nam mers la medic sau la un psiholog pentru ajutor !
Nu mai am chef de relatii sexuale si singur stau trasnet si nu inteleg care ar putea fi problema, poate sta langa mine partenera dezbracata si la mine zero emotii ! Chiar daca incepe relatia sexuala, nu tine mult, nu mai mult de 1 minut ! Cine ar putea sa-mi explice care e problema mea, motivele care stau la baza acestei probleme, si ce as putea face ? e grav sau se poate rezolva ? da, uitasem sa va zic varsta mea de 21 ani daca are vreo importanta !

va multumesc anticipat, andrei !

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

comentarii utilizatori (acum 15 ani)

Cam de peste 2 saptamani aproape ca nu am erectie.In peroada sta sufar si de anxietate si depresie,dar si cand ma simt mai bine tot asa este.Am avut mai o perioada de genul asta,cand depresia a fost la inceput,dar dupa aceea libidoul a revenit in forta.Acuma sunt ingrijorat.Cam de 6 zile fac tratament cu seroxat,doar 10 mg,dar problema asta am avut-o cu o saptamana jumate inainte de a incepe tratamentul

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

comentarii utilizatori (acum 15 ani)

Buna,am 20 de ani si am si eu o problema cu sexul.Se intampla cam de 2 ori pe luna sa zic asa,dupa prima ejaculare nu mai pot folosi penisul, pur si simplu este "moale" de tot si degeaba incearca iubita sa-l readuca.Ma puteti ajuta cumva,ceva sfaturi,orice

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

HuaShen (acum 13 ani)

Stimati domni,

Citind pe forum despre problemele cu care va confruntati, va propunem sa va venim in ajutor cu un produs usor de utilizat, fabricat pe baza nanotehnologiei (nu sunt pastile), este un produs 100% natural, care pana in prezent a ajutat milioane de barbati. Este recomandat pentru îmbunătățirea funcției sexuale, crește potența, fertilitatea și crește rata spermatogenezei. Are efect benefic în tratarea prostatitei, hemoroizilor, fisurilor anale, exema pungilor testiculare și contribuie la ameliorarea diabetului zaharat, dar și a hipertensiunii arteriale.
Acest produs este foarte pop**ar in Europa de Vest, America si Asia.
Pentru mai multe detalii despre produsele noastre va rugam sa accesati site-ul: www.huashen.ro si pagina de facebook: http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/profile.php?id=100001219822747
Pentru orice intrebari, nu ezitati sa ne contactati la: 0723 674 259, iar noi vom fi fericiti sa va ajutam!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Cipri (acum 13 ani)

Am cunoscut o fata..dupa o anumita perioada am ajuns la mine acasa,de unde am incercat sa legam un act sexual,fiind aman2 foarte incitati eu m-am trezit k m-a lasat..si nu am putut continua..si nu stiu ce sa intamplat si de la ce ar putea fi..astept un raspuns..
Multumesc anticipat

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

mnj (acum 12 ani)

am 90 de ani si am problema cu eractia nu se mai scoala.... din ce cauza?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: