Slabire

Diete
Intrebare postata de auras142474 cu 14 ani in urma

Mersi de sfat Katy,dar eu trebuie sa slabesc urgent 10 kg ca in sept. am nunta.De aceea eram curioasa daca sunt bune de ceva pastilele acelea.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (2)

auras142474 (acum 14 ani)

mersi de sfat Katy,dar eu trebuie sa slabesc urgent 10 kg ca in sept. am nunta.De aceea eram curioasa daca sunt bune de ceva pastilele acelea.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

alina (acum 10 ani)

am 21 de ani 49de kg si inaltime 159 si as mai vrea sa slabesc vreo 3kg ma puteti ajuta pls

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: