Ce se intampla?

Constipatia si diareea copilului
Intrebare postata de RamoRoxa cu 14 ani in urma

Am un baietel in varsta de 3 luni, care nu are scaun decat foarte rar si atunci doar daca le provoc cu termometrul. Are probleme cu rectul?
Mentionez ca, scaunul nu este tare, ci normal.
Va multumesc!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (7)

nicolaie (acum 14 ani)

inima am 65 ani

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

SIMONA (acum 14 ani)

LASS BABY,este un sirop natural de smochine,special pt bebelusi incepand cu varsta de 0 luni.Mi l a recomandat medicul care are grija de micutul meu care avea aceleasi probleme. Siropul este extraordinar,se gaseste in toate farmaciile

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

nicolaie (acum 14 ani)

vastra de 65 ani si am cu inima de 2006 sunati pe 0368889377 va multumesc

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

nicolaie (acum 14 ani)

sunati an anapoi acum moare acasa meabagat telefonul la carcat sunati va mutumesc acum

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

CristiC (acum 14 ani)

Nu va faceti probleme. Incercati cu Debridat sau Milchzucker (sau ceva de genul asta) de la Humana. Sfatul meu este sa nu il lasati mai mult de 48 ore fara scaun.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

mirela (acum 14 ani)

se poate sa se fi obisnuitsa il provoci.Eu cat au fost asa mici nu le provocam eu.chiar daca aveau scaun cam la 2-3 zile si nu au patit nimic

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

izabela deaconu (acum 14 ani)

am o fetita de 7 luni si are probleme cu scaunul.Nu vrea sa bea lichide.Alimentatia ei ar fi: dimineta- brazica de vaci facuta di lapte de vaca , amestecata cu mere , biscuiti, pere. la amiaza- supica din morcovi, pastarnac, telina, dovlacei si pui sau galbenus de ou. seara-cereale cu iaurt.Dupa ce mananca masa solida intotdeauna imi cere san.VA ROG AJUTATI-MA! NU STIU UNDE GRASESC!Y

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: