Caut dentist bun in Bucuresti, sector 4 raspuns medic

Chirurgie orodentara
Intrebare postata de Georgescu22 cu 14 ani in urma

Mama mea are parodontoza (mai are numai cativa dinti mobili in gura) care probabil trebuiesc scosi si puse placi si jos si sus.

Daca stie cineva un medic stomatolog bun in Bucuresti, sector 4 va rog sa mi-l recomande. Va multumesc si va doresc multa sanatate!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (60)

Dr. Emil Horea Rusu MDr. Emil Horea Rusu este un medic autorizat SFM (acum 14 ani)

Toti dentistii sunt buni,altfel nu ajungeau dentisti

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Raspunde intrebarilor din grupul Chirurgie orodentara.

Georgescu22 (acum 14 ani)

Domnule doctor,

Cu tot respectul eu am fost la un cabinet stomatologic in Sect 4 (unul la intamplare), iar imaginea de acolo a fost cumplita. In primul rand taiai fumul cu cutitul, iar mai apoi cabinetul arata jalnic... Nici nu am mai intrebat care dintre cei care fumau acolo fara vreo fereastra deschisa era dentistul.

Apoi soacra mea a avut un dinte imbracat, iar la numai cateva zile i s-a inflamat groaznic....

De aceea intreb...

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

animus (acum 13 ani)

incercati sa mergeti la o clinica de renume care are si profil de stomatologie.il recomand pe domnul dr TEODOR GEORGESCU specialist in parodontologie. era in anul 2004 sef de lucrari la facultatea de medicina dentara din cadrul universitatii TITU MAIORESCU.sunt multi medici la care puteti merge .va urez succes si sanatate!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

valentina (acum 10 ani)

nu e adevarat pe mine unu m-a nenorocit am 28 de ani si nu main este nimic de facudecat implant..

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Diana (acum 10 ani)

Asta-i cea mai mare gluma! Ma intreb unde aveti imprestia ca traiti, Dl. Emil Horea Rusu de faceti o asemenea afirmatie!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Viorel u (acum 10 ani)

Recomand cu caldura CLINICA *** situata in piata victoriei pe doctor felix
***

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

animus (acum 13 ani)

buna ziua!daca imaginea a fost oripilanta nu mai mergeti acolo!nu exista medici prost i!medicul este un om deci modul in care isi practica meseria tine de personalitate nu de pregatirea profesionala.cu respect DR Mihalcea! MULTA SANATATE!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Daniela (acum 13 ani)

o super doctora la piata la timpuri noi felicia firca .chiar la etajul pietei.
si o super asistenta.sunt 2 persoane deosebite am si nr de telefon:0763.628.277 e nr asistentei sunati-o cu incredere ...dorina o cheama.va ajuta in orice problema

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

mirabela (acum 13 ani)

fff gresit dorina de la policlinica medimir la stomatologie nu e asistenta ptr ca nu are nici un fel de pregatire teapa ....

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

mirabela (acum 13 ani)

pacat ca se recurge la asemenea angajari cica asistente si ele nu au nici o pregatire in acest domeniu poate ar putea sa faca cu totul altceava in aceasta policlinica medimir ,ia-si recomanda doctoritei stomatolog de acolo sa-si angajeze pe cineva cu pregatire in domeniul stomatologiei ca slava domnului sunt o gramada de oameni competenti asta ptr cel care o recomanda pe dorina si -i da si nr de tel ce sa-mi spuna ca nu stie nimic,,,,,

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Albina (acum 12 ani)

Mirabela
Pe tine te-a intzepat o albina inainte sa postezi?
Vad ca te dai cu ceva cunostiinte dar semeni a persoana necajita rau pe oameni.
Acolo e locul ideal unde sa te tratezi daca vrea lumea sa stie.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

adrian (acum 13 ani)

exact aceeasi persoana recomad si eu pedr.felicia de la clinica medimir la timpuri noi.e medicul meu de ani de ani ..face super lucrari!!!!mergeti cu incredere

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

STANCIU IOANA (acum 13 ani)

STIU UN MEDIC FOARTE BUN IN SECTORUL 4 CARE ESTE FELICIA FICA

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

mirela (acum 13 ani)

La piata la timpuri noi la etaj centrul medical medimir

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

carmen (acum 13 ani)

O doctorita tanara,are rabdare si lucreaza foarte bine.Are si preturi mici.Mergeti cu incredere!Dr.Iulia Tutuianu nr de tel este 0765440742.Cabinetul este in piata victoriei
Si cel mai important e ca nu m-a durut deloc!!!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

sonia (acum 13 ani)

In niciun caz sa nu mearga la dr. Eduard Maler de la Germandent.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

mihai georgescu (acum 13 ani)

la piata la timpuri noi......dr felicia firca...o doctorita de incredere lucreaza foarte bine, totul este super,,,localul oamenii de acolo..etc/
Clinica medimir
021.330.;10.76 va recomand cu placere.se lucreaza extrem de bine si de steril.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

georgianan (acum 13 ani)

nu mergeti la cabinetul de la piata resita ,medici stomatologi fara experienta,incepatori

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

u (acum 13 ani)

h

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

livia draghici (acum 13 ani)

In sectorul 4..la piata la timpuri noi,gasiti o dna doctor exceptionala.Felicia Firca.
Este o persoana calda,si lucreaza extraordinar.Toata familia mergem la dansa.O recomand cu caldura!!!Mergeti cu incredere.
Telefonul clinicii:021.330.10.76.O zi buna tuturor

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Pag 1 din 3