Ofer medicamente raspuns medic

Cancer
Intrebare postata de giulya_b cu 13 ani in urma

Buna ziua!as vrea sa donez medicamentele mamei mele care a murit pe 4 aprilie 2011 de insuficienta hepatica,ea suferind de metastaze la ficat si metastaze osoase! a fost tratata pana in ultima clipa in clinica Anadolu din Istambul,dar nu am putut face mai mult s-o salvez...am sa va scriu numele medicamentelor care mi-au ramas si in caz ca cineva are nevoie de ele va rog sa ma contactati la nr de tel 0732050300.Morfina HCL 10mg 2 cutii a cate 10 fiole,gastrointestinal-Pantpas 40mg,Aldactone 100mg tablete o cutie de 16 tablete,Zofran Zydis 8 mg,Minoset 20 tablete,3 pungi ptrdrenaj,Kytril 2 mg impotriva vomei de la citostatice,Motilium 10mg,Lustral 50mg,4 fiole de dexamethasone phosphate2ml.Sper ca vor fi de ajutor unor persoane care au nevoie de ele.Multa sanatate tuturor si putere sa treceti peste toate

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (33)

Dr. Georgescu Cristian MDr. Georgescu Cristian este un medic autorizat SFM (acum 13 ani)

buna seara,

ma bucur pentru bunavointa dumneavoastra de a ajuta si alti oameni bolnavi. totusi cred ca mai mult succes ati avea daca le-ati dona direct la un spital cu astfel de bolnavi.

va urez o seara buna

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Raspunde intrebarilor din grupul Cancer.

Maria Bezsan (acum 13 ani)

nu le donati la spital , donati-le oamenilor bolnavi care nu au acces la medicamente, mai ales cei bolnavi de cancer! Mama mea a murit de cancer pulmonar si nu mi s-a dat morfina fiindca nu ajunsese cu Ketonalul la doza prescrisa, drept urmare a murit in chinuri si nu am sa mi- o iert niciodata ca am stat la mana unei doctorite fara suflet!
Fiind si in perioada sarbatorilor de iarna pur si simplu nu am avut cum sa o ajut! Va rog donati-le la bolnavi direct! Va vor multumi!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

giulya_b (acum 13 ani)

da,la asta m-am gandit si eu si am postat aici anuntul,in caz ca este cineva care ar avea nevoie de ele...ca sa ma duc eu prin spitale si sa caut persoanele ce au nevoie de ele imi este foarte greu acum..mai ales sa vad iar spitale unde mor oameni din cauza nepasarii doctorilor.Va multumesc pentru raspuns!multa sanatate!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Liza (acum 10 ani)

Sa va dea Dumnezeu multa sanatate pt. ca ati hotarat sa donati... mai este valabila oferta?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

magda (acum 13 ani)

Intr-adevar, nu le dati spitalelor. Multa, prea multa lume sufera ingrozitor si nu au cum sa si le procure. Mor oamenii in chinuri si nu au medicamente. Va multumesc in numele oamenilor pe care-i veti ajuta !

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

DANIELA-VERONICA (acum 13 ani)

as dori daca ma poate ajuta cineva cu 20 fiole de polidin este vorba de un inceput de cancer de col uterin va multumesc,

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

cosmina (acum 12 ani)

din cate stiu eu morfina trebuia sa o dati inapoi la farmacia de unde ati luat-o, aveti grija pentru ca sunt in regim special

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

daniela (acum 12 ani)

Imi pare rau ca a trebuie sa treceti prin atata suferinta! Mama s-a stins pe 25 mai 2011. Metastaze hepatice, la suprarenala, pulmonare si a facut comotie in momentul in care alergam dupa morfina si calmante si antiemetice prin Bucuresti. Am ajuns la o ora dupa ce a murit. Aveam medicamente. Nu toate dar aveam. Am tot zis ca voi ajunge la oncologie la Fundeni sa le dau acolo pentru ca medicul stie cine are nevoie. Insa nu mi-am revenit eu si imi e greu sa intru in spital.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

daniela (acum 12 ani)

As vrea sa donez aprox 60 comprimate de Flutasin

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

geo pop (acum 11 ani)

DONEZ MEDICAMENTE -BUCURESTI !
Donez (doar cu ridicare din Bucuresti-Stadionul Steaua ) urmatoarele medicamente :

* SIMVASTATIN HEXAL 80 mg - Doua cutii

* LASIX 40 mg - Doua cutii

Ambele produse in Germania !

Rog SERIOZITATE ! - 0723.06.34.34.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

george (acum 11 ani)

donez duspatalin

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

george (acum 11 ani)

donez duspatalin 0761844630

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Gabriela (acum 11 ani)

Donez medicamente precum Dolforin(2 cutii), Tralgit-o cutie, Oxycontin-o cutie, solutie injectabilia Dexamethasone sodium pentru bolnavii de cancer. Sunt valabile si au ramas de la cineva la care am tinut si o sa tin toata viata mea. As vrea sa ajute pe altcineva daca se poate. Ma puteti contacta la adresa [email protected]

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

mircea (acum 10 ani)

Donez oxycontin 20 mg si oxycontin 40 mg.
Contact [email protected]
Rog seriozitate

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Adrian (acum 10 ani)

donez medicamentele
VINCAMINA... 60 pastile..expira in octombrie 2015
PRAMISTAR ...20 pastile..expira in 2016

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

(acum 10 ani)

c***a la un pret modic-mai putin decat am dat pe ele, 35 pastile sutent 25 mg. 2500 lei.valabile 2015.

Notificarile raspunsului dezactivate
Seteaza notificarile pe email
Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

costel (acum 10 ani)

Va rog din suflet daca mai detineti medicamentul oxycontin sa il vindeti mie,imi trebuie pentru mama mea,este foarte bolnava in faza terminala.Va multumesc anticipat,DUMNEZEU sa va ajute.0762565360

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Ilna (acum 10 ani)

Cine are nevoie, am doua cutii Xeloda 500 mg. - 120 buc./ cutie,valabile pana in 2016,sigilate, sub pretul pietei. Speculantii rog sa nu ma deranjeze.
Cei interesati va rog sa ma contactati la tel. 0721219217.
Donez 10 cutii Aloxia si Granisetron.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

nicu (acum 9 ani)

Dar tu ce dracu esti ??? Nu tot speculant/a ??? Le-ai luat pe reteta gratuita (compensata 100%) si acum le vinzi ???? Dumnezeu e sus si vede !

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

TINA RADU (acum 10 ani)

buna seara donez pastile pentru ciroza hepatica ceii interesati sunati 0034642412572 tratamentul e din spania cine are nevoie i le trimit la adresa pastilele sant:ideos unidia,aldactone100mg,dacortin-0,5mg-30mg,norfloxacino 400mg,pentoxifilina 400mg.Ar fi indicat sa va intrebati medicul daca le puteti lua vi le trimit cu mare drag.raspund si la [email protected]

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Pag 1 din 2