Caut medic

Boli genitale masculine
Intrebare postata de gabriela190128532 cu 15 ani in urma

Vreau sa stiu cine imi poate recomanda un medic urolog bun in cluj dar sa stiti sigur ca e bun, ati fost la el sau a fost cineva din familie

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (8)

Buga (acum 13 ani)

Medic urolog spitalu clujana crisan nicu

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Any (acum 13 ani)

Am fost operata de acest medic m-ia fost scos rinichiu drept.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

adriana (acum 12 ani)

cea mai mare incredere in domnu dr.nicolae crisan de la clujana din propria noastra experienta este un om extraordinar fara el tatal meu nu mai era si azi toata stima si recunostinta

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Maya (acum 12 ani)

E cel mai grozav medic!!! Jos palaria!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Maya (acum 12 ani)

Este cel mai grozav medic!!! Jos palaria!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Andeea (acum 10 ani)

Din pacate stiu pe cine sa nu va recomand - Dr Crisan Nicolae - aparent interesat, dar din pacate in realitate de-o superficialitate cum nu am mai intalnit. Mai mult decat atat este mereu "ocupat", una zice alta face, de la o intalnire la alta nu mai stie absolut nimic despre tine.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Vali (acum 7 ani)

Draga Andeea ,

Desi nu imi sta in carater si nici CV-ul nu ma lasa, dar tot nu ma pot abtine sa nu iti spun ca habar nu ai ce vobesti, intr-un cuvant pur romanesc esti ,,prin buruieni,,!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

popa minerva (acum 9 ani)

am fost operata in 25 oct 2013 de dr crisan nicolae bineinteles cu asistenta prof Coman.Mi-a reusit opertia nefrectomie dreapta.Dr crisan este un domn.cu experienta medicala,nu am cuvinte sa-i multumesc .cel mai bun doctor ....

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: