Cauta afectiune/simptom/conditie medicala
Cere sfatul medicului
Cere sfatul
medicului

Aurika

Membru anonim · acum 16 ani
Hello dragii mei frenzi)),am shi eu problema cu spatele,ma doare coloana vertebrala la mijloc,,mai bine zis ma dor 2 discuri,am niste dureri groaznice,mai ales dimineata cand ma scol.Am foast la medic mea spus ca coloana e normala nam nici o frantura,dupa aea am fost la fizeoterapeut,ma consultat ,shi mea dat 6 exercitii sa le fac acasa.Deacu am 1 luna decand ma varcolesc cu exercitiile estea si nimik!
Sa fie oare vriun disc sarit? sau ar trebui de andreptat spatele??nu stiu ce sa fac,,ma simt foarte rau((
Raspunde
−50%până la

Aplicația Sfatul Medicului

Prima ta întrebare, mai ieftin în aplicație

Descarcă aplicația și pune prima întrebare cu până la −50% reducere.

Scanează pentru a descărca aplicația SfatulMedicului Scanează cu telefonul
App Store Google Play
Raspunsuri (4)
A
Medic · acum 16 ani
Medic verificat
buna seara! in primul rand daca exista durere trebuie sa incepem programul de recuperare cu sedintele de fizioterapie, sa obtinem o analgezie( reducerea durerii), apoi continuam cu kinetoterapia, acele exercitii de care spui ca ai fost sfatuita sa le faci, dar exista un program numit" scoala spatelui" si sunt mult mai multe care in timp dau rezultate excelente....asa ca la treaba si vei fii tare bine! sanatate multa! cu drag, Alina. www.fkt.ro
C
Constantin
acum 16 ani
Terapia alternativa te ajuta-0722344290
0 Raspunde
G
Gabriela
acum 15 ani
Pentru problema dvs de sanatate, in primul rand ar trebui sa faceti o analiza a intregului organism cu un aparat total inofensiv, care citeste la nivel de celula, fara radiatii si fara recoltare sange, pentru a vedea cauza problemelor dvs de sanatate. Aceasta analiza dureaza 30 de minute si costa doar 70 Ron. Apoi, in functie de rezultat vi se va recomanda tratament 100% naturist si personalizat pentru dvs. Pentru mai multe detalii si programari puteti suna la tel 0720325245. Gabriela.
0 Raspunde
M
Mariana
acum 15 ani
Buna ziua,
Am ca si solutie la problema dumneavoastra un aparat medical ce foloseste lumina polarizata,daca sunteti din Bucuresti sau Constanta si doriti sa il testati gratuit dati-mi un mail la [email protected]
0 Raspunde
Raspunde la intrebare
Scrie raspunsul, apoi te autentifici rapid (sau iti faci cont) ca sa-l publici — textul nu se pierde.

Raspunsurile oferite prin intermediul site-ului sunt de natura educationala si informativa si nu pot fi considerate, in nici o situatie, ca fiind asimilate unor consultatii sau analize medicale de specialitate.

Datorita insusi modului in care functioneaza comunicatiile intermediate de internet, o consultatie medicala amanuntita nu este posibila, prin urmare, informatia medicala prezentata de site-ul nostru nu trebuie folosita ca alternativa a consultului medical realizat in persoana de un medic specialist.

SfatulMedicului.ro, precum si toti colaboratorii ale caror sfaturi sunt recepţionate prin sfatulmedicului.ro, nu pot fi considerati raspunzatori pentru nici un prejudiciu/pierdere de orice fel. Pentru a putea utiliza site-ul SfatulMedicului.ro trebuie sa fiti de acord cu Termenii si conditiile.

Ai si tu o intrebare?

Comunitatea Sfatul Medicului e pregatita sa raspunda, gratuit.

Urmareste Sfatul Medicului

Aboneaza-te la Newsletter