Cauta afectiune/simptom/conditie medicala
Cere sfatul medicului
Cere sfatul
medicului

ejaculare in vagin

Buna ziua. Am facu sex neprotejat cu o tipa... si am ejaculat in afara (mai exact pe lengeria mea).. Poate oare cum tipa sa ramina insarcinata? [continuare]

Buna,de curand am mers la medicul de familie si am fost diagnosticata cu vaginita,am luat toate medicamentele prescrise de medic,dar am dureri si usturimi in timpul actului sexual,atat cand are loc penetrarea cat si dupa,nu inteleg de ce se intampla asta(prima oara dupa tratament nu m-a durut,abia dupa al doilea contact sexual a inceput durerea) ,ma puteti ajuta cu un raspuns? [continuare]

Buna ziua,ejacularea in somn la sportivi presupune pierderea de testosteron ? Cauza care duce la lipsa de forta energie? [continuare]

simt nevoia de a avea un contact sexual dar cand ajung la faptul dorit nu am o derctie suficienta si cand se petrece intromisiunea ejaculez inainte de termen am vreo sansa de a ma trata [continuare]

Bună. Am 16 ani. De aproximativ o lună de zile, aproape în fiecare zi imi curge din vagin un lichid alb,urât mirositor. Imi fac dus în fiecare dimineață și seară. Ar trebui să imi iau antibiotic? Și dacă da, spuneti-mi de care? Va mulțumesc anticipat! [continuare]

Buna ziua am varsta de 17 ani si in urma cu o saptamana am observat ca nu mai am jet la ejaculare, care poate fi problema? [continuare]

Partenerul meu are erectie de durata dar nici cum nu este ejaculare la dinsul/ [continuare]

Salut am 14 ani si 50 si ceva de kilogram si recent am observat ca atunci cand ejaculez ma ustura pe dinauntru probabil pe caile urinare si ma usutra rau,inainte ma spalam cu sapun pe capul penisului are legatura?Va rog ajuta-ti-ma numai pot ma ustura cand ejaculez!Cand ejaculez ma ustura asa pe dinauntru dar dupa cateva secunde trece acea usturime! [continuare]

Bună ziua,cred ca am o problema deoarece dupa ejaculare testiculul drept se ridica foarte mult și mă doare, iar cand ejaculez am o senzatie ciudata simt ca și cand ceva ar fi infundat. Este o problemă medicala?Daca este drspre ce este vorba și cum se poate trata? [continuare]

Buna Sunt ingrijorata am avut ciclu pe 18 august pana in 22 august si in data de 3 sept am facuto cu iubitu meu maxim 4 minute fara prezervativ dar nu a ejaculat in mine,..si acu nu mia venit ciclu dar am dureri ca de fiecare data ! Sper sa nu fiu insarcinata credeti ca da sau e imposibil sa fiu? [continuare]

Adolescenta mea a fost una foarte ciudata. Din cauza unor refuzuri si alte prostii ale varstei, m-am inchis si am avut o perioada foarte mare in care ma masturbam destul de des, puteam sa spun ca deja imi facusem o obsesie din asta. Ma facea sa ma descarc de orice dezamagire. Asta pana aceasta obsesia a devenit o problema. Traiesc de ceva timp cu problema asta, doar ca imi este foarte teama sa ma duc la un medic sa o spun. Nu pot avea o relatie sexuala pentru ca ejacularea vine imediat. Nici masturbarea nu mai e ce a fost. Ce pot face sa ocolesc vizita la medic? M-ar ajuta niste creme, spray-uri pentru problema ejacularii mele precoce? Nu vreau pastile chiar daca este nevoie. Toata viata mea am luat pastile pentru diferite probleme de-ale mele si chiar as vrea sa rezolv problema pe o cale mai naturala. Am incercat si chestii psihice cum am gasit pe forum si diferite exercitii, niciun rezultat. Am 23 de ani si nu mai suport sa tot aman. [continuare]

Comunitate medicala

Ejaculare sange?

Intrebari de la utilizatori

Comunitate > Tulburari sexuale

Ma numesc Marius am 38 ani si va rogsa ma sfătuiți ce pot să fac am o problema dupa o partida de xex in loc sa ejaculez spermă ejaculez sange curat care este cauza nu inteleg ce se intampla cu mine????? [continuare]

Buna ziua! Am 22 ani si sufar de ejaculare precoce de cand mi.am inceput viata sexuala( de 2 ani), ejaculez in maxim 30 secunde de penetrare. Ce imi recomandati sa iau? Va multumesc! [continuare]

Buna ziua! Am 22 ani si sufar de ejaculare precoce de cand mi.am inceput viata sexuala( de 2 ani), ejaculez in maxim 30 secunde de penetrare. Ce imi recomandati sa iau? Va multumesc! [continuare]

Hello!acum ceva timp am descoperit ca am o bucata de carne care iese din gaura vaginului. Nu m-am panicat, dar între timp, am realizat ca a crescut. Ce părere aveți? Menționez ca am 25 de ani și știu cum arată un vagin 😂, iar carnea aia nu o aveam. [continuare]

Buna seara/Buna ziua, am varsta de 18 ani. In legatura cu fimoza, penisul meu in timp ce este in erectie, vreau sa o trag in jos, nu simt deloc durere. Oare o fi o problema daca nu simt acea durere? Cand ma masturbez a doua oara, tot asa in timpul erectie, ma doare penisul. Nu ejaculez asa de tare. Nu rezist asa de mult. [continuare]

Buna seara/Buna ziua, am varsta de 18 ani. In legatura cu fimoza, penisul meu in timp ce este in erectie, vreau sa o trag in jos, nu simt deloc durere. Oare o fi o problema daca nu simt acea durere? Cand ma masturbez a doua oara, tot asa in timpul erectie, ma doare penisul. Nu ejaculez asa de tare. Nu rezist asa de mult. [continuare]

Comunitate medicala

Umflatura in vagin?

Intrebari de la utilizatori

Comunitate > Ginecologie

Acum 12 zile am început tratament cu polyginax. Toate bune si frumoase. Primele zile le puteam baga bine fara probleme dar a 3 a- a 4 a zi au început să nu mai intre bine din cauza ca se umflase inauntru. Am bagat degetul cu greu si in spate era o umflatura micuță pe partea stângă a vaginului. Acum o seara am verificat iar cum mai este umflatura... dar ea s a umflat mai rau si nu mai este doar in partea stângă . S a prelungit până pe mijloc pe orizontal. Este un fel de carne cred si este destul de tare. Ce este si cum se poate trata? [continuare]

Nu am făcut nimic, sunt virgina, doar ca a ejaculat în cada și eram și eu acolo. Ar trebui sa ma planichez? [continuare]

Buna ziua, mentionez faptul ca sunt barbat, urmare a unui contact sexual neprotejat,inclusiv sex oral, am dobandit o usturime in interiorul penisului, zona glandului. Ma ustura atat dupa urinare cat si ejaculare. Nu prezint scurgeri. Am facut toate analizele posibile,chiar si repetate (sumar + urocultura+ chlamidya) iesind perfect. In prezent dupa 2 luni de zile de cand am usturime, fac antibiotic injectabil cefort si gentamicina. Acum cateva saptamani am incercat un tratament cu urifar si ceai de merisoare,dar degeaba. De la urolog am inteles ca ar fi din cauza faptuli ca am avut parte de sex oral si microbii din gura s ar fi transmis pe uretra. Exista asa ceva? Va multumesc. [continuare]

Bună, sunt însărcinată în 36 de saptamani. Pe parcursul sarcinii m-am confruntat cu vaginită micotică... Ginecologul mi-a prescris mai multe tipuri de creme vaginale însă nu am reușit să scap de această problemă. La yltima consultatie mi - a prescris LOMEXIN cremă tub. Am rugat pe cineva să mi-o cumpere din farmacie însă nu stiu dacă a luat ce trebuie intrucat mi-a adus LOMEXIN cremă vaginală, cea cu ambalajul roz. Eu i-am trimis poză cu rețeta prescrisă însă nu știu dacă a aratat-o farmacistului. Din câte am vazut pe net sunt două tipuri de Lomexin cremă... Diferența fiind că una se aplică local iar cealaltă vaginal cu aplicator. Am folosit crema dar îmi este teamă... Oare există vreo problema dacă o folosesc pe cea cu aplicator vaginal? După utilizare bebe a devenit cam agitat :( [continuare]

Bună seara! Sunt tare speriată! În seara asta am făcut duș și am simțit ceva ciudat in interiorul vaginului(tocmai in fund), nu știu ce este il simt asa ca pe o carne tare. Va rog frumos! Nu pot ajunge la medic in curând pentru ca nu sunt în țară. [continuare]

Buna ziua,va rog sa ma ajutati cu un raspuns. Menstruatiei trebuia sa imi vina in jurul datei de 3 februarie ,pe data de 1 februarie am vazut cateva picaturi maroniu inchis pe chilot.In ziua urmatoare nu a mai curs nimic. PE 3 februarie imi rămânea doar mici urme pe serverele foarte puțin vizibil după ce mergeam la baie . în interiorul vaginului se forma cheaguri de sange foarte închise la culoare pe care le observam atunci când mergeam sa fac dus. puteti sa imi spuneti daca este normal?multumesc [continuare]

Salut, am 25 de ani, in 2013 am fost operat de varicocel, nu mai am probleme.De ceva timp am dureri de coloana după ejaculare este ceva grav, s a mai confruntat cineva cu problema asta? [continuare]

Buna ziua !, am 23 de ani am 2 sarcini finalizate cu 2 fetițe minunate , in momentul Scutul ultima menstra a fost pe 24 feb și in momentul actual nu a veni Menționez nu sa produs ejacularea dar in schimb am dureri de ovare și de spate o secretos cremoasă am făcut un test de sarcina a ieșit negativ după 3 ore pozitiv și alte 3 ore negativ . Este posibil sa fiu însărcinată ? [continuare]

Eu și iubitul meu am făcut sex protejat ,el sa terminat im prezervativ ,l-am verificat sa vedem dacă e spart ...nu a fost(sa șters de sperma ) .A trecut o ora ,o ora jumătate ,poate 2 de când a ejaculat .Apoi am mai vrut sa o facem o data dar el a vrut să-l bage ne protejat (la băgat de 2-3 ori și apoi la scos ,țin sa Menționez ca nu a ejaculat când la băgat neprotejat ) întrebarea mea este dacă e vreo șansa sa rămân însărcinată dacă el a ejaculat cu cu o ora jumătate înainte .Rog seriozitate și un răspuns cât mai rapid . [continuare]

Pagina 14 din 34 (1000 rezultate)