O recomendare

Oase si articulatii
Intrebare postata de shimmy cu 13 ani in urma

Buna ziua,

Va rog sa imi recomandati o clinica privata (pentru ca bolnavul nu este asigurat la CAS) sau un nume de doctor bun, pentru investigatii si tratament dureri cronice de spate/lombare/de bazin. Logodnicul meu are 25 de ani si de mai bine de 4 ani sufera de dureri groaznice de spate care ii afecteaza mobilitatea de cele mai multe ori. A fost anul trecut la un doctor care i-a "pus la loc" coloana si durerile din zona lombara au disparut, dar au reaparut sub alta forma si mai mult la bazin. Ceva trebuie sa facem, pentru ca ii afecteaza toata viata.
Multumesc aniticipat

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (2)

shimmy (acum 13 ani)

In Cluj-Napoca, am uitat sa precisez, ma scuzati. Sau in judetele apropiate.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

CAS (acum 13 ani)

Namolul si priceperea medicilor de altadata de pe litoralul romanesc. Incercati in Germania, clinica Kneipp. Cat priveste ''''punerea la loc'''' cred ca a fost un fals.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: