Tratament hernie de disc

Hernie de disc
Intrebare postata de niross cu 13 ani in urma

Am un diagnostic de hernie intraspongioasa in formare platore inferior corp vertebral L3,L4 si L5 ingustare posterioara intervertebrala L5-S1.tratamentul care mi s-a dat consta in:ULTRACOD, COXTRAL SI MYDOCALM.As vrea sa stiu daca aceste pastile sunt bune si cat pot continua cu ele.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (8)

constantin (acum 13 ani)

Eu am scapat de hernie dupa un tratament naturist.Iti pot povesti despre experienta mea daca imi transmiti telefonul:[email protected]

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

DAN (acum 13 ani)

salut,am o hernie intraspongioasa,cunosti un remediu bun?scuze ca am fost [email protected]

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Utilizator21560370441 (acum 4 ani)

mai este valabil?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

adrian (acum 13 ani)

si eu am scapat de hernie [email protected] si iti povestesc...difera tipurile de la persoana la persoana dar metode de a scapa sunt destule si nu trebuie sa ajungi la operatie sau infiltrarii sau cine stie ce altfel de tratamente...contacteaza-ma si nu vei regreta...sanatate!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

anda (acum 13 ani)

am 59 de ani si am mari dureri de spate in zona toracala , intre omoplati ,nu pot dormi noaptea de durere.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

valy (acum 13 ani)

Buna ziua....
Nu sint doctor dar aceleasi dureri am avut si eu si credeam la fel ca dvs.Dupa analizele efectuate a trebuit sa fac 2 by-pass la inima.VA SFATUIESC PRIMUL LUCRU SA VA FACETI TOATE ANALIZELE SI PE URMA SA VA PRESCRIE UN DOCTOR URMATORI PASI

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

luca nicoleta (acum 12 ani)

as dori un tratament pentru o hernie de disc cu durere in picioruk drept multumesc

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

k,ok (acum 12 ani)

;;plpjuj

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: