ASTEPT PARERI!!!

Hepatita
Intrebare postata de euvalutza cu 13 ani in urma

Stiti cumva daca produsele naturiste de la CALIVITA sunt bune??????????am auzit ca ar fi eficiente, si doctorii ar recomanda firma asta de medicamente.eu vreau sa i au hepatoprotectoare si pt imunitate, am virusul B si as vrea sa merg pe produsele astea.ASTEPT PARERI DE LA MEDICI SI DE LA PACIENTI!!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (29)

mihaela (acum 13 ani)

da. eu am luat enzime digestive de la calivita si au fost de ajutor! sanatate multa!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

MembruMobileApp1504085885 (acum 6 ani)

S-a dat cu parerea dar in ajutorul intrebarii din topic nimic....O recomandare de produse Calivita hepatoprotectoare este la linkul
calivita.bio- adresa_web_filtrata /hepatoprotectoare-hepatita-ficat-gras-steatoza-ciroza
iar pt imunitate linkul
calivita.bio- adresa_web_filtrata /imunitate-scazuta-calivita

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

dorina2792709 (acum 13 ani)

Salut !
Toate vitaminele si mineralele naturiste sunt bune, dar controlat. Ex. Vit. A sau/fierul, daca se face exces dauneaza ficatului. Problema este, de ce trebuie sa luam naturiste din strainatate???, doar pentru ca sunt de ; triplu pret decat naturistele romanesti?. Au acelasi efect indifrent de unde le cumperi, diferenta este doar ca, nutritivele romanesti sunt super controlate de medicina sanatatii, iar acele din strainatate intra in tara ne controlat.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

MembruMobileApp1504085885 (acum 6 ani)

E ca si cum ai merge cu dacia 1300 sau cu bmw ultima serie....Tot acolo te duce...:))

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Adrienne (acum 13 ani)

Am consumat produse Calivita. Singura diferenta consta in preturile f. mari............Armurariu [ silimarina] este hepatoprotectorul cel mai eficient,in aceasta situatie. Concentratia cea mai buna ,de 500 mg. pe capsula, este in " ARMURARIU hepatoprotector ", de la Dacia Plant. Un flacon cu 60 de capsule, la pretul de 10-12 roni. Poti citi prospectul pe net.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Marian80 (acum 6 ani)

Hepatoprotectorul de la CaliVita ,, LIVER AID " conține extract de silimarină, nu frunză tocată de armurariu + aminoacizi și oligoelemente care regenerează, oxigenează, detoxifică și arde grăsimile: L-arginina, L-cisteina, L-ornitina, Metionina, Acid alfa-cetoglutaric, L-carnitina, Colina, Acid alfa-lipoic, Crom(picolinat), Seleniu(din seleniu-metionina). Mai informați-vă !

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

marian din colibasi (acum 13 ani)

nimic din aceste suplimente alimentare de la calivita nu dauneaza la alte organe dimpotriva le ajuta pe fiecare in parte cei care au avut de suferit nu le-au administrat cum trebuie.am folosit diverse vitamine ci suplimente si tocmai contra tumorilor de vezica si paralel cu citeva operatii si au dat excelente rezultate de insanatosire. preventiv asociate cum trebuie sunt fenomenale ptr. contact 0745888677

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

marian din colibasi (acum 13 ani)

daca ai ocazia si posibilitatea sa te duci in cimpina te trimit la un medic de nivelul trei care ptr.mine a fost si este salvatorul meu nr de contact 0745888677

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

ana (acum 10 ani)

Buna,
daca mai are cineva informatii si pareri despre produsele calivita as vrea sa le citesc si eu, deoarece am primit in urma unei consultatii cu biorezonanta mai multe produse de la aceast producator. multumesc!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Gabriel (acum 10 ani)

Eu am consumat produse la la CaliVita si ma simt OK;chiar sunt eficiente. Am un prieten, Mihai care se ocupa cu c***a de produse..Poti sa-l suni..0764854628..Sanatate!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Gabriel (acum 10 ani)

Ah.. Am uitat! Mihai are si un site..Poti sa te informei mai mult de pe www.bio-sanatate.com

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Daniel (acum 10 ani)

Buna Ana,
de curand am vazut anuntul lui Gabriel si am fost interesat cum esti si tu si am revenit sa-ti spun si tie
mai multe opinii despre prordusele de la CaliVita gasesti pe www.bio-sanatate.com/marturii-de-la-consumatori-produse-Calivita

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

George (acum 9 ani)

Am verificat linkul de mai sus si nu mai este www.bio-sanatate.com/marturii-de-la-consumatori-produse-Calivita...Cred ca s-a strecurat o greseala...:(

Linkul este
http://calivita.bio-sanatate.com/marturii-de-la-consumatori-produse-Calivita-opinii

(Copy & Paste mai simplu)

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Daniel (acum 10 ani)

Buna Ana,
de curand am vazut anuntul lui Gabriel si am fost interesat cum esti si tu si am revenit sa-ti spun si tie
mai multe opinii despre prordusele de la CaliVita gasesti pe www.bio-sanatate.com/marturii-de-la-consumatori-produse-Calivita

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Adriana Nemes (acum 9 ani)

Eu am mai comandat produse Calivita, insa site-ul de pe care comand eu nu se compara cu asta, ci imi da incredere ca produsele comandate sunt originale.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Ion Vasile (acum 9 ani)

Ce spui tu sora? Eu am comadat si sunt foarte multumit!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

alin n (acum 8 ani)

Daca vreti produse mai iefine ca la calivita sunati mă 0726417071 doar in ploiesti si in imprejurimi ms

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

MembruMobileApp1504085885 (acum 6 ani)

Daca doriti sa cumparati cel mai iefin produsele Calivita sunati la 0745986148...Produsele le veti avea a 2-a zi iar transportul este gratis...

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Amalia (acum 10 ani)

credeti ca pentru obezitate la un baiat de 13 ani sunt bune medicamentele?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Adriana Nemes (acum 9 ani)

nu sunt medicamente, ci suplimente alimentare din cate stiu eu

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Pag 1 din 2