Clickmed
programare rapida la medic

ASTEPT PARERI!!!

Hepatita
Intrebare postata de euvalutza cu 13 ani in urma

Stiti cumva daca produsele naturiste de la CALIVITA sunt bune??????????am auzit ca ar fi eficiente, si doctorii ar recomanda firma asta de medicamente.eu vreau sa i au hepatoprotectoare si pt imunitate, am virusul B si as vrea sa merg pe produsele astea.ASTEPT PARERI DE LA MEDICI SI DE LA PACIENTI!!

Raspunde la intrebare!
Raporteaza Raporteaza intrebarea: "ASTEPT PARERI!!!"
×

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Spam
Categorie gresita
Abuz

Raspunsuri (29)

mihaela (acum 13 ani)

da. eu am luat enzime digestive de la calivita si au fost de ajutor! sanatate multa!

Advertisement
MembruMobileApp1504085885 (acum 6 ani)

S-a dat cu parerea dar in ajutorul intrebarii din topic nimic....O recomandare de produse Calivita hepatoprotectoare este la linkul
calivita.bio- adresa_web_filtrata /hepatoprotectoare-hepatita-ficat-gras-steatoza-ciroza
iar pt imunitate linkul
calivita.bio- adresa_web_filtrata /imunitate-scazuta-calivita

Spam Abuz
dorina2792709 (acum 13 ani)

Salut !
Toate vitaminele si mineralele naturiste sunt bune, dar controlat. Ex. Vit. A sau/fierul, daca se face exces dauneaza ficatului. Problema este, de ce trebuie sa luam naturiste din strainatate???, doar pentru ca sunt de ; triplu pret decat naturistele romanesti?. Au acelasi efect indifrent de unde le cumperi, diferenta este doar ca, nutritivele romanesti sunt super controlate de medicina sanatatii, iar acele din strainatate intra in tara ne controlat.

Raporteaza Raporteaza comentariul postat de dorina2792709
Raspunde Raspunde la comentariul postat de dorina2792709

MembruMobileApp1504085885 (acum 6 ani)

E ca si cum ai merge cu dacia 1300 sau cu bmw ultima serie....Tot acolo te duce...:))

Adrienne (acum 13 ani)

Am consumat produse Calivita. Singura diferenta consta in preturile f. mari............Armurariu [ silimarina] este hepatoprotectorul cel mai eficient,in aceasta situatie. Concentratia cea mai buna ,de 500 mg. pe capsula, este in " ARMURARIU hepatoprotector ", de la Dacia Plant. Un flacon cu 60 de capsule, la pretul de 10-12 roni. Poti citi prospectul pe net.

Raporteaza Raporteaza comentariul postat de Adrienne
Raspunde Raspunde la comentariul postat de Adrienne

Marian80 (acum 6 ani)

Hepatoprotectorul de la CaliVita ,, LIVER AID " conține extract de silimarină, nu frunză tocată de armurariu + aminoacizi și oligoelemente care regenerează, oxigenează, detoxifică și arde grăsimile: L-arginina, L-cisteina, L-ornitina, Metionina, Acid alfa-cetoglutaric, L-carnitina, Colina, Acid alfa-lipoic, Crom(picolinat), Seleniu(din seleniu-metionina). Mai informați-vă !

Raporteaza Raporteaza comentariul postat de Marian80
Raspunde Raspunde la comentariul postat de Marian80

Spam Abuz
marian din colibasi (acum 13 ani)

nimic din aceste suplimente alimentare de la calivita nu dauneaza la alte organe dimpotriva le ajuta pe fiecare in parte cei care au avut de suferit nu le-au administrat cum trebuie.am folosit diverse vitamine ci suplimente si tocmai contra tumorilor de vezica si paralel cu citeva operatii si au dat excelente rezultate de insanatosire. preventiv asociate cum trebuie sunt fenomenale ptr. contact 0745888677

Spam Abuz
marian din colibasi (acum 13 ani)

daca ai ocazia si posibilitatea sa te duci in cimpina te trimit la un medic de nivelul trei care ptr.mine a fost si este salvatorul meu nr de contact 0745888677

ana (acum 10 ani)

Buna,
daca mai are cineva informatii si pareri despre produsele calivita as vrea sa le citesc si eu, deoarece am primit in urma unei consultatii cu biorezonanta mai multe produse de la aceast producator. multumesc!

Gabriel (acum 10 ani)

Eu am consumat produse la la CaliVita si ma simt OK;chiar sunt eficiente. Am un prieten, Mihai care se ocupa cu c***a de produse..Poti sa-l suni..0764854628..Sanatate!

Gabriel (acum 10 ani)

Ah.. Am uitat! Mihai are si un site..Poti sa te informei mai mult de pe www.bio-sanatate.com

Daniel (acum 10 ani)

Buna Ana,
de curand am vazut anuntul lui Gabriel si am fost interesat cum esti si tu si am revenit sa-ti spun si tie
mai multe opinii despre prordusele de la CaliVita gasesti pe www.bio-sanatate.com/marturii-de-la-consumatori-produse-Calivita

George (acum 9 ani)

Am verificat linkul de mai sus si nu mai este www.bio-sanatate.com/marturii-de-la-consumatori-produse-Calivita...Cred ca s-a strecurat o greseala...:(

Linkul este

(Copy & Paste mai simplu)

Daniel (acum 10 ani)

Buna Ana,

Spam Abuz
Adriana Nemes (acum 9 ani)

Eu am mai comandat produse Calivita, insa site-ul de pe care comand eu nu se compara cu asta, ci imi da incredere ca produsele comandate sunt originale.

Ion Vasile (acum 9 ani)

Ce spui tu sora? Eu am comadat si sunt foarte multumit!

alin n (acum 8 ani)

Daca vreti produse mai iefine ca la calivita sunati mă 0726417071 doar in ploiesti si in imprejurimi ms

MembruMobileApp1504085885 (acum 6 ani)

Daca doriti sa cumparati cel mai iefin produsele Calivita sunati la 0745986148...Produsele le veti avea a 2-a zi iar transportul este gratis...

Amalia (acum 10 ani)

credeti ca pentru obezitate la un baiat de 13 ani sunt bune medicamentele?

Spam Abuz
Adriana Nemes (acum 9 ani)

nu sunt medicamente, ci suplimente alimentare din cate stiu eu

Pag 1 din 2

Raspunde

×
Felicitari! Raspunsul a fost postat cu succes! Felicitari! Raspunsul a fost editat cu succes! Felicitari! Raspunsul a fost sters cu succes!
Se incarca...

Cauta

Nu ai gasit ce cauti? Cauta intrebari similare sau adauga o intrebare noua.

Adreseaza o intrebare!

Comunitatea SfatulMedicului este pregatita sa raspunda la intrebarea ta!

Adreseaza o intrebare

Raspunsurile oferite prin intermediul site-ului sunt de natura educationala si informativa si nu pot fi considerate, in nici o situatie, ca fiind asimilate unor consultatii sau analize medicale de specialitate.

Datorita insusi modului in care functioneaza comunicatiile intermediate de internet, o consultatie medicala amanuntita nu este posibila, prin urmare, informatia medicala prezentata de site-ul nostru nu trebuie folosita ca alternativa a consultului medical realizat in persoana de un medic specialist.

SfatulMedicului.ro, precum si toti colaboratorii ale caror sfaturi sunt recepţionate prin sfatulmedicului.ro, nu pot fi considerati raspunzatori pentru nici un prejudiciu/pierdere de orice fel. Pentru a putea utiliza site-ul SfatulMedicului.ro trebuie sa fiti de acord cu Termenii si conditiile.