Clickmed
programare rapida la medic

ASTEPT PARERI!!!

Hepatita
Intrebare postata de euvalutza cu 13 ani in urma

Stiti cumva daca produsele naturiste de la CALIVITA sunt bune??????????am auzit ca ar fi eficiente, si doctorii ar recomanda firma asta de medicamente.eu vreau sa i au hepatoprotectoare si pt imunitate, am virusul B si as vrea sa merg pe produsele astea.ASTEPT PARERI DE LA MEDICI SI DE LA PACIENTI!!

Raspunde la intrebare!
Raporteaza Raporteaza intrebarea: "ASTEPT PARERI!!!"
×

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Spam
Categorie gresita
Abuz

Raspunsuri (29)

cristi (acum 9 ani)

Parerea mea este ca acesti oameni care se dau doctori peste noapte nu fac decat sa isi umple conturile si sa profite de naivitatea celor care au anumite boli si sunt disperati in a gasi leacul. Oameni fara pic de scrupule, nimicuri care se dau smecheri ca prostesc niste oameni bolnavi. Rusine!!!!!! Atata reclama se face la produsele astea care defapt unele sunt chiar droguri. Continut de amfetamina!!!!! Cum e posibil sa nu ii vada nimeni? Sa nu le zica nimic acestetor profitori??? Nu va mai lasati p***ati de acesti oameni care candva vor plati pt ceea ce fac. Ce doctor competent ar indruma un bolnav la asemenea medicamente "naturiste"????? Mergeti la un doctor care are scoala, experienta si are un juramant depus nu la acesti asa-zisi doctori care nu fac decat sa profite!!!!!!!!!! Inca odata: sa va fie RUSINE ca promovati asa ceva!!!!!!!!

Advertisement
Adriana Nemes (acum 9 ani)

Cristi eu comand aproape lunar produse Calivita. Eu le comand de aici, www.vitaclub.ro , nu stiu daca e bine ca le-am trecut siteul, sa nu para reclama, dar poti gasi aici mai multe informatii despre produse, si din ce am citit pe siteul lor toate produsele sunt avizate de Ministerul Sanatatii. In al doilea rand, nu sunt medicamente, cum am scris si mai sus intr-un comentariu, sunt suplimente alimentare. Nu ma intelege gresit, nu le iau apararea, dar diferenta de pret, o face calitatea, acestea fiind produse ce respecta cele mai inalte standarde de calitate.
Eu consum regulat sucul de noni, iar eu una cel putin sunt foarte multumita.

SSS (acum 9 ani)

Astia care lauda produsul si va tot lasa numere de telefon, sunt cei care incearca sa le c***aa, sa nu picati in plasa. Nu luati medicamente dupa ureche, mergeti la un doctor specialist in problemele care le aveti.

Spam Abuz
MembruMobileApp1504085885 (acum 6 ani)

Haaa Ha....cea mai buna gluma....Acestea nu sunt medicamente, ci sunt produse naturale din surse naturale...Acestea sunt utile in suplimentarea organismului cu deficiente de nutrienti...Si asa cum zicea Hiprocrate :Alimentele voastre sa fie medicamentele voastre si medicamentele voastre sa fie alimentele noastre. In concluzie, cine nu crede , sa ia produsele halopate/sintetice recomandate de dr

Raporteaza Raporteaza comentariul postat de MembruMobileApp1504085885
Raspunde Raspunde la comentariul postat de MembruMobileApp1504085885

Spam Abuz
Carmen Stanescu (acum 8 ani)

Am facut tratament cu Primed 7 timp de o luna, pentru Hashimoto cu hipotiroidie. Inainte de a incepe tratamentul ,TSH-ul a fost de 12.5 uUl/mL. Dupa ce am termimat tratamentul, TSH-ul a ajuns la 23.14 uUl/mL. Asa ca mie mi-a facut foarte rau acest PRIMED 7, efectiv intr-o luna s-a dublat TSH-ul. Imi pare rau ca nu am facut analiza de TSH dupa o saptamana de tratament, ca opream imediat tratamentul cu PRIMED 7.
Deci mare atentie !!!

Dan (acum 8 ani)

Carmen Stanescu, produsul Primed 7 nu ese fabricat de CaliVita !

Bio Vegane (acum 8 ani)

Biovegane - produse naturiste, cosmetice bio, remedii naturiste

www.biovegane.ro este magazinul unde gasiti:
- produse naturiste (alimente si bauturi bio)
- cosmetice bio (pentru ten, corp si par + detergenti bio)
- suplimente naturale (proteine, vitamine si minerale, energizante naturale)
- remedii naturiste (tincturi si esente pentru tratarea unor afectiuni)

flo (acum 8 ani)

Vitaminele si mineralele sunt cele mai uzitate si totodata cele mai utile organismului, atat celor activi prin sport, cat si celor mai putini energici. Ca urmare va recomand cu toata increderea utilizarea urmatoarelor produse din categoria suplimentelor nutritive, deosebite din punct de vedere calitativ, ele fiind la preturi excelente. Pentru aceasta va invit sa accesati urmatorul link:
De pe acelasi site va recomand cu toata increderea o gama variata de produse naturiste, extrem de benefice organismului, printre care amintim diferite tipuri de ceaiuri din plante, picaturi aromate, seminte, uleiuri, emulsii, balsamuri, siropuri, tincturi, detoxifiante, creme, echinacea, laptisor de matca, batoane, rondele, pudra, capsule pentru digestie, geluri si multe altele. Iata linkul pentru voi:
In speranta ca v-am deschis putin orizontul vis-a-vis de beneficiile suplimentelor nutritive si al altor produse naturiste, va urez tuturor ssnatate maxima si sa nu uitati in nici o zi sa faceti sport.

Spam Abuz
MembruMobileApp1504085885 (acum 6 ani)

S-a dat cu parerea dar in ajutorul intrebarii din topic nimic....O recomandare de produse Calivita hepatoprotectoare este la linkul
calivita.bio- adresa_web_filtrata /hepatoprotectoare-hepatita-ficat-gras-steatoza-ciroza
iar pt imunitate linkul
calivita.bio- adresa_web_filtrata /imunitate-scazuta-calivita

Raporteaza Raporteaza comentariul postat de MembruMobileApp1504085885
Raspunde Raspunde la comentariul postat de MembruMobileApp1504085885

Pag 2 din 2

Raspunde

×
Felicitari! Raspunsul a fost postat cu succes! Felicitari! Raspunsul a fost editat cu succes! Felicitari! Raspunsul a fost sters cu succes!
Se incarca...

Cauta

Nu ai gasit ce cauti? Cauta intrebari similare sau adauga o intrebare noua.

Adreseaza o intrebare!

Comunitatea SfatulMedicului este pregatita sa raspunda la intrebarea ta!

Adreseaza o intrebare

Raspunsurile oferite prin intermediul site-ului sunt de natura educationala si informativa si nu pot fi considerate, in nici o situatie, ca fiind asimilate unor consultatii sau analize medicale de specialitate.

Datorita insusi modului in care functioneaza comunicatiile intermediate de internet, o consultatie medicala amanuntita nu este posibila, prin urmare, informatia medicala prezentata de site-ul nostru nu trebuie folosita ca alternativa a consultului medical realizat in persoana de un medic specialist.

SfatulMedicului.ro, precum si toti colaboratorii ale caror sfaturi sunt recepţionate prin sfatulmedicului.ro, nu pot fi considerati raspunzatori pentru nici un prejudiciu/pierdere de orice fel. Pentru a putea utiliza site-ul SfatulMedicului.ro trebuie sa fiti de acord cu Termenii si conditiile.