Informatii

Educatia sexuala
Intrebare postata de Vivicristina cu 12 ani in urma

Am fost la doctor acum 2 zile si la ecografie au gasit endometru ingrosat 14mm. As dori sa stiu daca aceasta dimensiune este normala sau anormala. si ce inseamna.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (1)

Madalina (acum 7 ani)

Domnu doctor azi am facut ecografia genială.mi sa zis ca am endometrul 13,89m si vreau sa stiu ce inseamna.sunt gravida sau am cancer .mentionez ca ciclul mi a venit luna trecuta pe data de 4si pe 22.acum nu mi a venit.sunt tare îngrijorată ca jos la orare de o sapt. Doua misca ceva.dna doctor zice ca se poate misca colonul ca sunt b alonata. Si am burta mare indif.ca mănînc sau nu. .iar ciclul uneori îmi vine si de 2ori pe luna.mi sa zis azi ca sa stau doua sapt.sa vad daca mi vine ciclu si daca nu mi vine sunt iar de îmi vine zice ca e din cauza ca acesta trebuie sa mi vina.va rog ajutați ma cu un rasp concret sunt într o mare tensiune.astept rasp.va multumesc.

Notificarile raspunsului dezactivate
Seteaza notificarile pe email
Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: