Nici macar nustiu cu ce sa incep ...

Diverse
Intrebare postata de viorela8 cu 13 ani in urma

Buna ziua !!!! ma numesc Nedu Viorela am 40 de ani . Nustiu ce se intampa cu mine dar sunt tot mai disperata deoare ce ciclul mestrual al am tot mai rar ... Care ar fii cauza mea cea mai principala ... Am avut un baietel care mi-a murit la 3 ani sunt tot mai disperta sa am un copil ne dorim foarte mult un bebe si nustiu ce asi putea face ? Vin cu intrebarea daca sunt la menopauza sa zicem care ar fii posibilitatea mea de a face un copil vreau cu orice pret sa-l am sunt foarte nervoasa simnt ca imi pierd capul nu mai am liniste nu ma mai regasesc pe aceasta lume nustiu dati-mi un sfata va rog din suflet ... Am mai scris problema mea lui domnul doctor Ciprian Pop de la maternitatea Gulesti pe care lam mai tot sunat si mi se spune ca este in diverse treburi medicale nustiu dar eu am toata increderea in acest medic problema mea pt moment sunt banii de acea nu am cum sa ajung la dansul stiu ca o inseminare este extrem de costisitoare deaceia am rugamintea daca ma poate indruma cinea din toti acesti medici de bine nustiu nici cum sa ma ex sa imi spuneti daca cumva ma pot a adresa undeva la munisterul sanatatii am inteles ceva de genul ca te poti inscrie pe o lista acolo pentru o inseminare gratuita s-au ceva de genul ajutati-ma va rog din sufletul meu daca imi puteti da vreun sfat am sa-l urmez cu sfintenie tot cea ce nu mi-a dat voie pana acum sa fac acet lucru au fost banii care din pacate nu sunt credeti-ma ...Am toata increderea in aceasta echipa de medici ca imi va da si mie un raspuns s-au un sfat sa ma pot apuca si eu sa alerg cat nu va fii prea tarziu totusi la 40 de ani cred ca se mai poate face ceva si pentru mine sunt o mama care-si doreste cu orice pret un copil .... Va multumesc din suflet si multa sanatate va doresc Cu stima NEDU VIORELA . sSTEPT SI EU RASPUNSUL DE LA DUMNEAVOASTRA PE ADRESA MEA DE... MAIL [email protected]....

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (4)

cristina (acum 13 ani)

Nu stiu de unde esti dar pot sa-ti recomand la Orasul Victoria, Jud. Brasov pe doctorul Baiulescu la care vin paciente din toata tara si care are rezultate foarte bune mai ales in domeniul tratamentelor pentru fertiliutate. Are consultatii si la o clinica privata in Brasov a carui nume nu il stiu. La victoria consultatia este 50 lei. Cu acest doctor am nascut acum 10 ani sub apa si cu anestezie peridurala ceea ce pe vremea aceea era ceva inedit. Maternitatea din Victoria s-a desfiintat datorita unor invidii . Daca poti sa ajungi sa ai toata increderea
tel. doctorului- 0744391694

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Gia (acum 13 ani)

Viorela inteleg ca suferi ,dar linistes-te pt daca ti-e scris sa ai un copil il vei avea.Problema este ca starea ta psihica nu ti-ar permite sa ai grija de un copil.Mergi intai la un psihiatru si spune-i ce ne-ai spus noua.Apoi ,dupa un tratament care te va mai linisti ,ai sa ramai gravida.Sanatate multa si noroc nemarginit!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

viorela8 (acum 13 ani)

Draga Gia iti multumesc pt sfat dar crede-ma ca nu am nevoie de un pshiatru chiar crede-ma ca nu fac depresii ci este numai o dorinta ca fiecare mama ce isi doreste cu orice pret un copil sincer nu pot fii de acord cu parerea ta .. Sanatate iti doresc si multumesc pt raspuns ... O zii buna .... Viorela.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

maria (acum 13 ani)

o cunostinta de-a mea avea menstruatie fffffffffffff rar, a fost la dr eusebie zbranca la iasi, i-a dat un tratament care a reglat la 28 zile menstruatia, mai mult decat atat a slabit 20 kg in 6 luni. e un doctor f bun am fost si eu la el dar ca nutritionist....am slabit si eu vreo 6 kg pana acum. intra pe http://www.endoev.ro/pages/eusebie_zbranca.html
succes

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: