Cura cu pastile

Diete
Intrebare postata de pissycutza_ta cu 14 ani in urma

Am luat superslim cu apa si nu mi se face sete, dar daca le iau cu ceai de sunatoare cu putin zahar in nici 5 minute mi se face foarte sete. ce se poate face in situatia asta ? de ce sunt reactiile astea asa diferite ? ms

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (7)

ellia (acum 14 ani)

e psihic

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

tana (acum 13 ani)

Incearca Apple cider vinegar de la Source Naturals, e bun si nu are efecte adverse, gasesti la 50 lei cutia cu 90 tablete, se iau 2/zi inainte sau dupa masa.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

miha (acum 14 ani)

Nu recomand superslim , eu m-am intoxicat iar pe net am gasit destule informatii despre toxicitatea produsului. Eu am urmat o cura de ceai de scortisoara cu miere si a dat rezultate... gasesti pe net informatii.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

pissycutza_ta (acum 14 ani)

Ptr. MIHA
si eu am patit la fel dar dp 2 sapt de cand am inceput cura si dermatologul ma pus la regim strict:D dar am mai mancat shi ce nu trebuia. dermatologul mi-a interzis orice fel de ceai, sau acidulate si lipton,nestea. am voie doar apa plata si cateva legume( ardei, morcovi ), orez, cartofi fiert si doar mere fara alte fructe.
in fine cat ai tinut cura cu ceai de scortisoara shi miere ? teai intoxicat de la ceai ca at cu superslim ?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

ptr miha (acum 14 ani)

am citit msj tau shi am o intrebare . in ce cantitate fierb scortisoara shi mierea k pe net sunt informatii diferite.mierea se pune la fiert cu scortisoara ? am auzit ca shi cura cu ceai de mere de otet sau cum se mai gaseste otet din cidru ? are aceleasi reactii ca la superslim de intoxicare ? ast rasp tau. ms

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Celia36 (acum 13 ani)

Eu am otet cidru de mere, tablete, facut de Source Naturals SUA si nu m-am simtit rau deloc, le iau dupa masa, ca totusi otetul este un acid si nu vreau sa am probleme cu stomacul, le iau de o luna jumate si am dat jos 6 kg, am mai luat si otet de cidru lichid dar imi era destul de greu sa-l beau...le-am luat de pe olx.ro la 49 lei pentru o luna jumate

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Celia36 (acum 13 ani)

Iau deja de vre-o doua luni Apple cider vinegar si ma simt foarte bine, am inceput sa folosesc si ceva crema pentu celulita, din nou, ca am mai folosit si inainte dar nu avea nici un efect. Acum se poate observa ca si celulita a mai disparut. Bunica mea a spus ca ea folosea foarte des otet de mere. Oricum nu ma astept sa vad minuni, dar stiu ca pot sa iau tabletele astea oricat pentru ca nu au efecte negative.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: