VI
Dr. Vlad Iliescu
Medic primar în Chirurgie cardiovasculara
Opinii pacienți (11)
V
Valentina P.
2 ani si 2 luni
Sunt 5 ani de cand domnul doctor mi -a salvat soțul.
a facut o.operatie pe care nici un alt doctor nu a vrut sa o faca!
mulțumim din suflet!
a facut o.operatie pe care nici un alt doctor nu a vrut sa o faca!
mulțumim din suflet!
P
Palade V.
2 ani si 8 luni
Astazi se implinesc 10 ani de la operatie... 14 oct 2013.. si asa am implinit 70 ani alaturi de familie! multumiri domnului doctor vlad iliescu pentru daruire, profesionalism si indemanare. cu profunda recunostinta, palade vasilica din galati.
U
Util***
4 ani si 6 luni
Sunt profund recunoscatoare dnul dtr. iliescu si a echipei sale , profesionalismul de care au dat dovada mi-au permis sa fiu astazi alaturi de cei dragi .
sarbatori binecuvantate ! partnoi l.
sarbatori binecuvantate ! partnoi l.
U
Util***
4 ani si 11 luni
Acum 8 ani si jumatate am fost operat de dl profesor sa-i de dumnezeu multa sanatate caci datorita dinsului traiesc
P
Puscasu M.
10 ani si 11 zile
Sunt 3 ani,destul de buni ,de la operatie.multumesc domnule doctor.
G
Gaianu V.
10 ani si 2 luni
Acum 20 de ani a operat pe gaianu valerian si se simte f bine.un mare profesionist,un medic de o mare valoare.
N
Nastasiu M.
10 ani si 11 luni
La ora 9,11 a zilei de 12 iulie 2015, se implinesc fix trei ani de cand eram pe masa de operații pentru inlaturarea unei afecțiuni cardiace grave. va mulțumesc domnule profesor vlad iliescu. dupa trei ani de cand dumnezeu a lucrat asupra inimii mele prin dumneavoastra, nu mai simt ca am inima. implinesc in curand 77 de ani și ma simt la fel de bine, ca la 40. sunteți marele om care mi-a redat o noua viața. va mulțumesc din inima mea perfect sanatoasa, domnule profesor! cu profunda recunoștința și cu adanc respect, mircea nastasiu.
M
mirela
12 ani si 7 luni
Buna ziua....am si eu fratele cu probleme si am vrea sa luam legatura cu domnul doctor cat mai repede posibil. puteti va rog sa imi dati date de contact sau un sfat cum pot sa ajung la dumnealui. multumesc mult
M
matei g.
13 ani si 9 luni
La 2 ani dupa operatie ma simt ff bine ii multumesc di suflet un omde esceptie d zeu sa i dea toata sanatatea de pe pamint
C
Camelia L.
14 ani si 6 luni
Ii multumesc domnului prof.iliescu! dedicatiei sale si inaltului grad de profesionalism de care a dat dovada.nu gasim oameni si profesionisti pe toate drumurile..ar trebui sa-i apreciem.. mai cum se cuvine.jos palaria..profesore.!!!!!!!!!
Sănătatea ta merită sfatul unui medic real.
Întreabă un medic specialist, primești un răspuns competent în aceeași zi. De la 60 lei pe întrebare.
+70
medici specialiști
~ 3h
timp mediu
100%
confidențial
Ești medic?
Înregistrează-te și ajută pacienții să te găsească mai ușor. Creează profil

