OM
Opiniile pacientilor
marcela ferariu
13 ani si 12 zile
13 ani si 12 zile
E un medik extraordinar de bun.dumnezeu sa ii dea sanatate
Esti medic?
Inregistreaza-te si ajuta pacientii sa intre mai usor in legatura cu tine.Foloseste instrumentele de comunicare si promovare oferite de
sfatulmedicului.ro si clickmed.ro
Experienta pacientului
Spune-ne parerea ta despre medicul cu care ai interactionat.A explicat cauzele si tratamentul?
Raspunde intrebarilor suplimentare?
Recomanzi medicul unui prieten?
Adauga opinia ta


11 ani si 11 luni
Neseriozitate, indiferenta si materialism.in trei cuvinte am descris totul.acest medic nu este demna de meseria avuta!cunosc cazuri in care nu a vrut a se implica la tratarea pacientilor fara ca ei sa ii ofere un "ajutor" financiar. mi-e rusine cu tara mea, mi-e rusine si teama!