Dr. Leonard Codres
pierdere de timp cu acest medic arogant, m-am dus la primul consult,am stat in cabinet doar cu asistenta, el a iesit sa se duca cine stie unde..mi s-a dat o trimitere sa fac un rmn. nu am facut la spitalul militar( cum mi s-a zis) pentru ca primul loc era in august, eu am fost la consult in aprilie 2025. am ales sa fac rmn.ul la gral medical, cand m-am intors cu cd-ul , a comentat ca de ce m-am dus la altii. nu a vrut sa " citeasca" cd-ul , spunand ca nu-si da seama de nimic din rmn, și sa aștept și foaia cu diagnosticul pus de dr de la gral medical, cel care mi-a facut rmn.ul. mi-a notat pe o foaie nr lui de telefon, ca atunci cand am și foaia cu diagnosticul sa ii dau mesaj....bineințeles ca nu mi-a raspuns la mesajul cu diagnosticul. am pierdut 3 saptamani degeaba, 2 drumuri facute la el la spital,unde am stat cate 3 ore pe la usa ca in cele din urma sa plec fara niciun raspuns, fara niciun tratament și cu genunchiul la fel de umflat si dureros ca la primul consult. dl dr,daca v-ati plictisit de meseria asta, pensionati-va,lasați pe altii care chiar vor sa trateze pacienții.
cu tot respectul
enache
Sănătatea ta merită sfatul unui medic real.
Întreabă un medic specialist, primești un răspuns competent în aceeași zi. De la 60 lei pe întrebare.

