GD
Dr. Georgeta Diaconu
Medic primar în Pediatrie
Opinii pacienți (2)
Adaugă opinia ta
0.8
· 2 opinii
Explică cauza și tratamentul1.0
Răspunde la întrebări suplimentare0.5
L-ai recomanda unui prieten1.0
D
Delia
11 ani si 10 luni
Dupa parerea mea aceasta doamna nu este om.trateaza toti copiii in cel mai mizerabil mod,asta o stiu pentru ca am fost internata acolo.si nu cred ca este normal sa ii faca pe toti "epileptici".degeaba are pregatire profesionala daca a uitat sa mai fie om!
N
nicoleta
12 ani si 10 luni
Dupa o luna de zile internata la spitalul de copii din barlad, dupa tratamente esuate aplicate de 3 medici,am ajuns pe 1 ianuarie 2013 la 2 noapte la spitalul din iasi.externare din barlad a fost pe 1 ianuarie dimineata si nu am primit externarea pe motiv ca nu era nici o asistenta care sa ne faca biletul.pe 2 ianuarie dr.diaconu georgeta era de garda.cand a cansultat copilul a inceput sa strige ca am tinut copilul ca sa moara, ca am fugit din spital si tot felul de acuzatii urate.acesta este comportamentul obisnuit al doamnei doctor.asa se comporta cu toti pacientii, cu mamele, cu asistentele, cu infiirmierele.ma mir ca este sefa la neurologie.chiar daca este pregatita profesional felul in care se comporta lasa de dorit si arata faptul ca locul ei nu este intr-un spital,mai ales unul de copii
Ai fost la Dr. Georgeta Diaconu?
Spune-ne părerea ta — ajuți alți pacienți să aleagă.
Adaugă opinia ta
Sănătatea ta merită sfatul unui medic real.
Întreabă un medic specialist, primești un răspuns competent în aceeași zi. De la 60 lei pe întrebare.
+70
medici specialiști
~ 3h
timp mediu
100%
confidențial
Ești medic?
Înregistrează-te și ajută pacienții să te găsească mai ușor. Creează profil

