un medic extrem de dedicat și empatic, lucru care se observa inca de la prima interacțiune. este un foarte bun ascultator, atenta la detalii și explica diagnosticul pe ințelesul tuturor. consultul, inclusiv ecografia, a decurs impecabil, cu mult profesionalism. cel mai important este ca tratamentul prescris a dat rezultate rapide și ma simt mult mai bine. o recomand cu toata increderea!
un medic extrem de dedicat și empatic, lucru care se observa inca de la prima interacțiune. este un foarte bun ascultator, atenta la detalii și explica diagnosticul pe ințelesul tuturor. consultul, inclusiv ecografia, a decurs impecabil, cu mult profesionalism. cel mai important este ca tratamentul prescris a dat rezultate rapide și ma simt mult mai bine. o recomand cu toata increderea!
groaznic. nu stie medicina, imi e frica pentru restul pacientilor. lipsa de empatie, profesionalism.
Sănătatea ta merită sfatul unui medic real.
Întreabă un medic specialist, primești un răspuns competent în aceeași zi. De la 60 lei pe întrebare.

