Cum ati scapat de urinarile dese si incolore?

Urinare excesiva
Intrebare postata de Andrei cu 2 ani in urma

Buna seara, am 23 de ani, sunt baiat si am momente in care urinez normal, o data la 3-4 ore cu o culoare incolora spre usor galbuie. Si foarte multe momente in care urinez o data la 20-30 minute cantitati foarte mari de urina incolora, indiferent daca ma abtin de la a bea apa toata ziua sau nu, mentionez ca am analizele facute si totul e ok. Nu consum alcool, cofeina si nici alte substante! Voi cum ati scapat de aceasta problema? Nu miroase, nu ma ustura.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (3)

Ion (acum un an)

Salut și eu am aceeași problema cum ai rezolva

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Florinel (acum 10 luni)

Și eu sunt in in aceeași situație de ceva luni ,am momente ale zilei in care urinez des și incolor,peste noapte nu se întâmplă nici o micțiune.analizele sunt ok,glicata ,glicemie, urocultura.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

AndreiF (acum 2 saptamani)

SI eu am aproape aceleasi simptome, am fost si am facut analize si totul a iesit bine. Ai gasit rezolvare?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: