Cum pot slabi?

Slabire
Intrebare postata de Catalina Maria cu un an in urma

Nu pot slabi si am stagnat la o greutate mare. Merg la sala, evit pe cat pot de mult posibil zaharul si carbohidratii, consum in principal shake- uri dietetice, oua, carne sp***a si legume. As vrea sa pot scapa de graime fara sa pierd masa musculara.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (7)

Lucian Matei (acum un an)

Ca multi dintre noi, pare ca incerci sa faci niste eforturi pentru a scapa de grasime .Eu nu am reusit sa gasesc un echilibru pana nu am consultat un nutritionist care sa stie ce ar trebui sa consume un sportiv sau cei care au activitate sportiva . Clinica Arcomed lucreaza si cu sportivi de performanta. Pe mine m-au ajutat enorm si am invatat ce sa mananc , cand si cum sa combin alimentele astfel incat sa pot face sport dar si sa scad in grasime.
Mult succes iti doresc!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Diana (acum un an)

Si eu sunt un rezultat al clinicii Arcomed! Eu nu fac sport dar am reusit sa slabesc cu un efort fizic minim si fara sa simt foamea care ma chinuia in trecut, in special noaptea. De 2 luni am terminat un program si reusesc sa ma mentin cu sfaturile de reeducare pe care le-am primit de la medicul nutritionist.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Catalina Maria (acum un an)

Sunt disperata! am incercat diverse diete , am fost la nutritionist si mereu am avut parte de efectul yoyo. Diana , poti sa-mi spui ,te rog, daca au preturi exagerate?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Diana (acum un an)

Preturile pot varia in functie de perioada de care ai nevoie si la recomandarea medicului poti efectua analize amanuntite.Eu abia acum am aflat de intolerantele alimentare si am fost socata de rezultate! Poti arunca o privire
inainte pe site-ul lor. adresa_web_filtrata

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Catalina Maria (acum un an)

Pot sa vin cu analizele recente daca sunt deja facute? Iti dau diete pe pe care le gasesti si pe internet?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Diana (acum un an)

Cred ca poti aduce rezultatele cu tine dar iti recomand din suflet sa le faci pe cele detaliate.De fiecare data iti fac si o cantarire detaliata. Totul este personalizat si merita din plin!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Clinica Arcomed (acum un an)

Buna ziua!
Va putem ajuta in cadrul Clinicii Arcomed cu planuri personalizate in functie de afectiunile si simptomele dumneavoastra. Puteti verifica site-ul nostru pentru mai multe informatii sau programare .Va asteptam cu drag!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: