Stie cineva niste medici buni din iasi pentru sectia ginecologie??????

Infertilitate feminina
Intrebare postata de Elena24158458 cu 14 ani in urma

Salut, as vrea sa va rog din suflet daca imi poate recomanda cineva niste medici ginecologi buni din iasi???????? Astept raspuns..

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (96)

Adrienne (acum 14 ani)

Eu am ramas f. multumita de profesionalismul si omenia dr. ONOFRIESCU,de la maternitatea Cuza Voda . Il recomand din tot sufletul.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Elena24158458 (acum 14 ani)

Ms fain pentru recomandare,poate stii un numar de telefon pentru o programare,sau cum se procedeaza?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Adrienne (acum 14 ani)

Profesor universitar dr. MIRCEA ONOFRIESCU ,cabinetul particular este pe str. BACINSCHI ,nr.2 , etj. 1, apt. 3. Programul de lucru al cabinetului este : luni, marti si vineri 15 -19 ; sambata 9 -13. Programarile se fac dupa ora 15 ,la nr. de tel. 0232 /276 566. S-ar putea,nu este obligatoriu,ca la primul contact cu el sa ti se para putin dur,dar nu este deloc asa, este un om extraordinar care adora sa aduca pe lume copii.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

airinei81 (acum 14 ani)

se ocupa si de infertilitate?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

iulia (acum 14 ani)

imi poti spune cat costa o consultatie si o ecografie intravaginala....pliss

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Adrienne (acum 14 ani)

Da !

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Adrienne (acum 14 ani)

Preturile sunt diferite, de la un cabinet la altul. La cabinetul unde merg eu, atat consultatia cat si ecografia transvaginala,precum si lama + PN, sunt fiecare cate 80 roni. Deci ,in total, aceste trei lucruri costa 240 roni.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

iulia (acum 14 ani)

un cabinet care costa mai putin? ma intereseaza mai mult ecofrafia

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Denisa (acum un an)

Bună, la ce cabinet mergeți?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Adrienne (acum 14 ani)

Acestea sunt preturile cam la toate cabinetele particulare. Daca doresti ceva mai ieftin, poti cere o trimitere de la medicul de familie,atunci probabil este o parte decontata de Casa de sanatate. Eu merg la un singur cabinet ,la acelas medic, deci nu cunosc alte preturi.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Manuela (acum 14 ani)

Rezolvarea este la doctorul homeopat Mihai Vieru de la Spitalul CFR din Iasi. A "facut" multi copii cu picaturile lui homeopate. In 2-3 luni, dupa reglarea hormonala, vine si bebelusul, exact ca la o colega a mea. Ii gasiti numarul la linkul URGENTE de pe situl Spitalului CFR, Iasi.In februarie veti fi insarcinata. Succes!!!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

anca (acum 14 ani)

buna seara tuturor.am nevoie de un doctor bun din iasi,si va rog sa-mi recomandatzi unul.am o problema mai delicata si mam saturat sa fiu trimisa de colo colo.sunt insarcinata in 2 luni si am si un nodul cara creste odata k sarcina.please halp.poop.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

lori (acum 13 ani)

As dori sa-mi recomandati un ginecolog din Iasi specializat in rezolvarea cervicitelor si a infertilitatii.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Adrienne (acum 13 ani)

Dr. MIRCEA ONOFRIESCU de la maternitatea Cuza Voda. Mai sus gasesti mai multe detalii.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

alina (acum 13 ani)

am si eu o rugaminte sant insarcinata in trei luni si am rh negativ ce se poate intampla spunetimi va rog sunt la a doua sarcina

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

alina (acum 13 ani)

TOT IN IASI VREAU SA IMI CAUT SI EU UN DR AM AUZIT CA POPA LIVIDIA E BUNA NU STIU CE RISCURI SANT

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

maria (acum 13 ani)

nu e buna te sfatuiesc sa nu mergi

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Lolo (acum 9 ani)

Sa stii ca nu e atat de buna Popa Lavidia.... am fost si eu la ea de cateva ori si nu-mi dadea sanse de sarcina..... iar acum sunt insarcinata in 11 sapt fara nici un tratament de fertilizare despre care imi spunea ea mereu.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

camelia (acum 13 ani)

la maternitatea cuza voda aursulesei dragos,calm bun cu suflet si competent

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Adelina (acum 13 ani)

stie cineva daca domnul onofriescu face si intreruperi de sarcina ?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Pag 1 din 5