Cauta afectiune/simptom/conditie medicala
Cere sfatul medicului
Cere sfatul
medicului
SfatulMedicului.ro Comunitate Ginecologie Premenopauza ?

Premenopauza ?

Membru anonim · acum 7 ani
Am 45 de ani si pana în luna decembrie am avut ciclu regulat. Toată toamna am fost anxioasa , am avut si câteva migrene foarte puternice . In decembrie mi a întârziat çu 3 săptămâni țimp in care au început bufeurile, atacurile de panica, depresia.insomniile severe, irascibilitatea .După 3 săptămâni a venit ciclul, de atunci este regulat si desi i au climenum de zi si noapte plus un complex de vitamine, nu au dispărut starile de mai sus .este normal?
Raspunde
Raspunsuri
Nu sunt raspunsuri inca. Fii primul care raspunde!
Raspunde la intrebare
Scrie raspunsul, apoi te autentifici rapid (sau iti faci cont) ca sa-l publici — textul nu se pierde.

Raspunsurile oferite prin intermediul site-ului sunt de natura educationala si informativa si nu pot fi considerate, in nici o situatie, ca fiind asimilate unor consultatii sau analize medicale de specialitate.

Datorita insusi modului in care functioneaza comunicatiile intermediate de internet, o consultatie medicala amanuntita nu este posibila, prin urmare, informatia medicala prezentata de site-ul nostru nu trebuie folosita ca alternativa a consultului medical realizat in persoana de un medic specialist.

SfatulMedicului.ro, precum si toti colaboratorii ale caror sfaturi sunt recepţionate prin sfatulmedicului.ro, nu pot fi considerati raspunzatori pentru nici un prejudiciu/pierdere de orice fel. Pentru a putea utiliza site-ul SfatulMedicului.ro trebuie sa fiti de acord cu Termenii si conditiile.

Ai si tu o intrebare?

Comunitatea Sfatul Medicului e pregatita sa raspunda, gratuit.

Urmareste Sfatul Medicului

Aboneaza-te la Newsletter