Ce poate fi?

Disfunctie erectila
Intrebare postata de Utilizator11612982208 cu 3 ani in urma

Salutare ! Am 21 de ani si am o problema , destul de grava , cred eu .
Totul a inceput la 17 ani , cand am fost lovit la testicule sau mai bine zis , cineva s-a pus peste mine si a pus o presiune destul de mare pe testiculul stang . In ziua aceea , abea am reusit sa ajung acasa pentru ca imi era greu sa merg . Testiculul stang era destul de umflat si daca il atingeam , imi venea sa vărs . A doua zi am fost la spital unde mi-au zis ca e doar o inflamatie si mi-au dat tratament . Din cate am citit pe net , cred ca am varicocel pentru ca la atingere se simte ca si cum ar fi niste vene groase si incurcate acolo . Din când în când apare o durere care coboara pe picior in jos ; iar cateodata cand ma excit , se umfla si ma doare . Nici erectia nu mai e la fel , in sensul este sp***a sau doar penisul este intarit nu ; si capul acestuia si pe langa asta , se intampla sa am erectie cand sunt pe punctul de a face sex , si dintr-o data o pierd usor , usor si e destul de jenant . Cand ejaculez , parca se blocheaza pe undeva sperma si am senzatia ca nu dau totul afara si sperma este foarte gelatinoasa .
Inca o problema ar fi faptul ca atunci cand ma excit , nu prea am lichid pre-ejaculator ; e foarte putin spre deloc .
O sa ma duc la un control , dar as dori sa aud niste opinii .
Multumesc !

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului (acum 3 ani)

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/tulburari-de-erectie_686

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: