Ce sa iau?

Contraceptie
Intrebare postata de alina1037 cu 15 ani in urma

Am 19 ani si o relatie serioasa de 1 an si ceva si nu vreau sa risc sa raman insarcinata.parintii mei nu stiu ca mi am inceput o viata sexuala si nu as putea sa iau anticonceptionale ca le poate vedea mama mea,cum as putea proceda?am incercat cu prezervativ dar nu l suport....

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (134)

tudora114611 (acum 15 ani)

pti folosi ovule intravaginale,introduci cu 5 min inainte de contactul sexual, sunt mult mai bune decat anticonceptionale le poti gasi in farmaci nu au reacti adverse.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Iulia6 (acum 15 ani)

poti apela la contraceptia injectabile. aceasta iti poate fi recomandata de un medic ginocolog in urma unui contol de specialitate si nu o iei in fiecare zi, ci la un anume interval de timp. eu iti recomand un astfel de control, si chiar daca probabil nu ai sa fi de acord cu mine ar fi util pentru orice eventualitate sa iti anunti si mama destre viata ta sexuala, ea poate sa iti fie de un real folos in multe situatii de acest fel.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

(acum 15 ani)

buna...imi poti spune si mie mai multe despre aceste ovule?...cum se numesc?

Notificarile raspunsului dezactivate
Seteaza notificarile pe email
Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

coumadin valtrex interaction kegcddegegga (acum 8 ani)

coumadin valtrex interaction kegcddegegga

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

If you are taking nitrates for angina, Do check with your doctor before takinggeneric viagra without prescription. Ability glasses are most of the buy cialis dose for bph treated to make it hotter to solve the pains. (acum 8 ani)

If you are taking nitrates for angina, Do check with your doctor before takinggeneric viagra without prescription. Ability glasses are most of the buy cialis dose for bph treated to make it hotter to solve the pains.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Hello! generic cialis , viagra fast delivery , cialis dosage , viagra england , viagra side effects , (acum 8 ani)

Hello!
generic cialis , viagra fast delivery , cialis dosage , viagra england , viagra side effects ,

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Hello! viagra pills , cialis pills , cialis , viagra professional , (acum 8 ani)

Hello!
viagra pills , cialis pills , cialis , viagra professional ,

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Hello! cheap viagra , cheap cialis , viagra sale , cialis sale , (acum 8 ani)

Hello!
cheap viagra , cheap cialis , viagra sale , cialis sale ,

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Hello! get viagra avoid prescription , buy tadalafil cialis , get viagra avoid prescription , buy tadalafil cialis , (acum 8 ani)

Hello!
get viagra avoid prescription , buy tadalafil cialis , get viagra avoid prescription , buy tadalafil cialis ,

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

As soon as I detected this site I went on reddit to share some of the love with them. ddeggekddbfb (acum 8 ani)

As soon as I detected this site I went on reddit to share some of the love with them. ddeggekddbfb

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

GENERIC viagra pills BEING MADE AVAILABLE FOR IMPORT ABROAD FOR LESS - alt. BY THE WAY MY DOCTOR SAID IT"S NOT ABNORMAL FOR VIAGRA, LEVITRA AND cialis TO LOOSE EFFECTIVENESS. (acum 8 ani)

GENERIC viagra pills BEING MADE AVAILABLE FOR IMPORT ABROAD FOR LESS - alt. BY THE WAY MY DOCTOR SAID IT"S NOT ABNORMAL FOR VIAGRA, LEVITRA AND cialis TO LOOSE EFFECTIVENESS.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

The market for Cialis is huge - following the runaway success of buy viagra in london england. Viagra versus cialis online buy cialis without prescription, generic for cialis tadalafil . (acum 8 ani)

The market for Cialis is huge - following the runaway success of buy viagra in london england. Viagra versus cialis online buy cialis without prescription, generic for cialis tadalafil .

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

http://viagra9pillsonline.com/ http://www.cialissamplesr10pills.com/ (acum 8 ani)

http://viagra9pillsonline.com/ http://www.cialissamplesr10pills.com/

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

viagra pills in canada for sale Hypersensitivity reactions including drug allergies. cialisis the brand name for the drug tadalafil, which is used to treat erectile dysfunction. (acum 8 ani)

viagra pills in canada for sale Hypersensitivity reactions including drug allergies. cialisis the brand name for the drug tadalafil, which is used to treat erectile dysfunction.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

viagra online For Women Available In India in Corpus Christi . You can appear a cialis online dose for bph for several drops, and mention opportunity of your field. (acum 8 ani)

viagra online For Women Available In India in Corpus Christi . You can appear a cialis online dose for bph for several drops, and mention opportunity of your field.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

viagra online pharmacy and is a Power booster for men. cialis online pharmacy (tadalafil) is a patent for Climate Justice! (acum 8 ani)

viagra online pharmacy and is a Power booster for men. cialis online pharmacy (tadalafil) is a patent for Climate Justice!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Hello! discount viagra , cialis prescription cheap , discount viagra , cialis prescription cheap , (acum 8 ani)

Hello!
discount viagra , cialis prescription cheap , discount viagra , cialis prescription cheap ,

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

We all know that order viagra online works wonders for men. Buy generic cialis canadian for online talked of his pairs and privates. (acum 8 ani)

We all know that order viagra online works wonders for men. Buy generic cialis canadian for online talked of his pairs and privates.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

generic viagra sale Tablets For Sale Uk in Deer Park . What is the dosage for generic cialis canadian , viagra active ingredients . (acum 8 ani)

generic viagra sale Tablets For Sale Uk in Deer Park . What is the dosage for generic cialis canadian , viagra active ingredients .

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Hello! payday loans , payday loans , payday loans , payday loans , (acum 8 ani)

Hello!
payday loans , payday loans , payday loans , payday loans ,

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Advertisement Advertisement
Pag 1 din 7