Varicele - intre chirurgie si tratamente naturiste

Boli de inima
Intrebare postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma

VREAU SA MA OPEREZ DE VARICE. CE POT SA FAC?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (10)

andrei125111062 (acum 15 ani)

nu va operati!
cel mai bun remediu terapia cu lipitori.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

andrei178 (acum 15 ani)

Incercati tratamente naturiste, dar recomandate de un homeopat specialist, nu date de persoane dubioase care "agata" chiar si pe aici pe forum...Daca nu da rezultatele asteptate, mergeti la un flebolog si sigur va spune toate detaliile pe care le doriti. Sanatate!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Maria45118466 (acum 15 ani)

Eu m-am operat de varice in vara asta si sunt foarte multumita de rezultate . Operatie facuta cu laser . Desi ma speriat putin ideea ca o sa reapara dupa o perioada mi-am luat inima in dinti si m-am operat.

PS: La Clinica Estet Laser , dr Bakir Mohsen
cat despre clinica si medic , nu am ce spune , jos palaria

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

georgica (acum 10 ani)

cat a costat atunci si daca are un tabel cu prețuri afisat.Sau îți ia după ochi,daca arati ca ai bani îți ia mai mult.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Cleo Dumitrascu (acum 10 ani)

La Estet Laser nu gasesti niciun pret afisat. Mai mult, iti cer pe operatie, sa zicem, 800 euro si iti fac chitanta doar pe 200 euro, dar dupa ce le achiti "TVA de 16%" in avans... Si hotie si evaziune fiscala ... Sa nu mai spun ca serviciile medicale sunt scutite te TVA...
Una peste alta, Dr. Baker e chiar bun!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

comentarii utilizatori (acum 15 ani)

va rog frumos, spuneti-mi cum se poate trata boala asta.mama mea sufera de cativa ani de varice dar ea niciodata nu a dat importanta problemelor de sanatate.vreau s-o ajut pt ca mi-e mila sa o vad in halul asta.are picioarele umflate iar venele parca ies de pe suprafata piciorului.cum se trateaza?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

comentarii utilizatori (acum 15 ani)

vreau sa scap de varice si nu stiu cum.nu vreau sa ma operez,va rog spune-mi cum sa fac fara operatie.va rog

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

robert7291 (acum 14 ani)

mergi la flebolog. cei de la proestetica sint cei mai buni.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Rafael3 (acum 11 ani)

Daca doriti sa va operati va puteti opera la Spitalul Medicover Bucuresti in cele mai civilizate conditii, la preturi promotionale.
Cu stima,
Dr Rafael Halpern
www.e-varice.ro
tel. 0740.195.363

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

un varicos (acum 10 ani)

Cel mai bun flebolog este la Clinica Flebestet,mergeți acolo unde omul este un adevărat specialist,caută întâi cauza nu sa te opereze si sa îți ia banii pe operație ca la alte clinici ,una dintre ele mult mediatizata si de Maruta la Pro TV,Aveti grija sa nu pictat pe mana sarlatanilor,românești si fara bani si cu probleme pe viața.Eu am fost si am rămas surprins de profesionalism,mi-a dat sa fac analize ale sangelui întâi ,mi-a explicat ca trebuie sa găsim cauza,după asta urmând o eventuala operație .

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: