Un chirurg bun

Boli de inima Afectiuni si tulburari cardiovasculare
Intrebare postata de pavel8123339 cu 14 ani in urma

Am fost diagnosticat cu insufitienta ventriculara stinga cls.3(insuficienta mitrala severa)si mi -sa spus ca trebuie sa ma operez ,ca boala inainteaza foarte repede ,as vrea sa-mi spuneti si mie un spital bun specializat si cit mar costa o operatie.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (110)

nicoleta (acum 14 ani)

cel mai bun spital ptr astfel de operatii este fundeni,dar cat costa nu stiu ,cel mai bine este sa mergeti acolo ,si sa intrebati direct ca si ei tot direct ,ne zicem cat costa .sa nu uitati ca trebuie sa platiti si anestezistul

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

pavel8123339 (acum 14 ani)

mi sa zis ca ar fi la cluj si la iasi cineva din sanatate mia zis ca fundeniu nu mai da randamet a fost bun acum 2-3 ani acum nu mai e.cica nu mai sunt doctori asa de buni .tot persoana mia zis ca la iasi este un profesor universitar foarte bun in boli de inima dar nu stiu cum se numeste spitalul .

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Alexandra (acum 9 ani)

PROFESORUL TINICA,DE LA IASI,IL RECOMAND TUTUROR.ACUM DOUA SAPTAMINI,M-A OPERAT!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

viorel (acum 9 ani)

Buna ziua cit va costat operatia

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

dana (acum 8 ani)

Buna ziua! Ma putetiajuta cu un nr de telefon? imi trebuie urgent pt tatal meu.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

membru226741 (acum 3 luni)

Bună ziua, ma puteți ajuta cu nr de telefon al dr Tinica, va rog?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

dan corina (acum 14 ani)

sotul meu a fost operat anul trecut de dr. GOLEANU la spitalul militar.E un om deosebit iar la bani nu are pretentii .acum s-a mutat la spitalul SRI de la Balotesti.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Maria (acum 14 ani)

Buna seara pavel8 !

La Iasi , cel mai bun chirurg de boli cardiovasculare se numeste prof. Tinica si-si desfasoara activitatea la Centrul de Cardiologie Parhon.

Nu cred ca e cineva care va poate spune cu exactitate cit costa aceasta operatie.

La prof.Tinica tb sa va programati ca sa puteti fi consultat ,lista de asteptare este lunga,nu aveti timp de pierdut.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

pavel8123339 (acum 14 ani)

am luat legatura cu dn.tinica.multumesc mult

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Maria (acum 14 ani)

Ma bucur. Daca te opereaza dinsul te rog sa-mi spui.Multa sanatate !

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

pavel8123339 (acum 14 ani)

ma programat pe 20mai sa ma duc sa ma consulte sa vada in ce stadiu se afla boala si daca e grav si nu necesita aminare ma opereaza atunci daca nu tocmai in septembrie,mie nu mie frica de operatie.dar trebuie sa stiti,cind spui operatie de inima nui asa usor (ceasul daca a stat ai stat si tu )''''multumesc multsi sper sa reusesc''

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Maria (acum 14 ani)

Pavel, o sa fie bine, ai sa vezi...D-zeu face minuni pri medic, si dl. prof. este extraordinar,un medic f bun si om de mare calitate.Multa sanatate!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

georgiana (acum 9 ani)

Un numar de telefon unde poate fi contactat?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

membru226741 (acum 3 luni)

Bună ziua, ma puteți ajuta cu nr de telefon al dl dr Tinica, va rog?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Vezi toate raspunsurile
marieta (acum 14 ani)

eu sunt operata pe cord de 10 ani.ma simt super,am facut-o la cluj. dr.scridon. un om extraordinar.am valva mecanica de metal.diagnostic,stenoza mitrala. va trebuie curaj ca altfel nu rezolvati nimic..multa sanatate.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Elena (acum 14 ani)

Eu am fost operata in urma cu 2 ani , mi s-a inlocuit valva mitrala cu una mecanica. Sfatul meu este sa va operati cat mai repede si sa nu va fie frica, la Institutul de cardiologie din Timisoara profesorul Socoteanu impreuna cu echipa lui fac minuni. Eu ma simt forte bine, nu am avut nici cea mai mica problema de la operatie. Daca sunteti interesat de alte detalii ma puteti contacta la nr. de tel 0728158494.
Bafta multa si curaj .

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

pintilii (acum 13 ani)

imim puteti da nr de telefon al dr tinica ?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

mihaela (acum 13 ani)

as vrea sa stiu nr. de tel. al spitalului s.r.i. de la Balotesti sau al dr.Mihalcescu

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Maria (acum 13 ani)

Buna seara pintilii ! Imi pare rau ca nu am citit mesajul tau mai demult...daca te mai intereseaza nr. prof. Tinica te rog sa-mi lasi mesaj.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

irina (acum 13 ani)

buna seara
am si eu nevoie de nr. prof tinica!ma puteti ajuta? multumesc!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Pag 1 din 6