In pauza de 7 zile dupa ce am terminat cele 21 de pastile trebuie neaparat in aceeadi data sa-mi vina menstruatia??

Intrebare postata de Amalia cu 2 luni in urma - 0 raspunsuri
Grupurile de discutie din care face parte intrebarea: Ginecologie

Bună ziua!Am 21 de ani si iau anticonceptionale Yasmin.Prima pastila am luat-o pe data de 18 Martie cand a aparut menstruatia.In perioada de pauza de 7 zile trebuie sa pice pe aceeasi data?Sau poate sa-mi vina si pe alta data?Nu inteleg,va rog sa ma ajutati,multumesc foarte mult.

Aceasta intrebare nu are raspunsuri!

Participa la comunitate si fii prima persoana care raspunde la intrebare!

Raspunde

×
×
Felicitari! Raspunsul a fost postat cu succes! Felicitari! Raspunsul a fost editat cu succes! Felicitari! Raspunsul a fost sters cu succes!
Se incarca...

Cauta

Nu ai gasit ce cauti? Cauta intrebari similare sau adauga o intrebare noua.

Adreseaza o intrebare!

Comunitatea SfatulMedicului este pregatita sa raspunda la intrebarea ta!

Adreseaza o intrebare

Raspunsurile oferite prin intermediul site-ului sunt de natura educationala si informativa si nu pot fi considerate, in nici o situatie, ca fiind asimilate unor consultatii sau analize medicale de specialitate.

Datorita insusi modului in care functioneaza comunicatiile intermediate de internet, o consultatie medicala amanuntita nu este posibila, prin urmare, informatia medicala prezentata de site-ul nostru nu trebuie folosita ca alternativa a consultului medical realizat in persoana de un medic specialist.

SfatulMedicului.ro, precum si toti colaboratorii ale caror sfaturi sunt recepţionate prin sfatulmedicului.ro, nu pot fi considerati raspunzatori pentru nici un prejudiciu/pierdere de orice fel. Pentru a putea utiliza site-ul SfatulMedicului.ro trebuie sa fiti de acord cu Termenii si conditiile.